Jak ogarnąć stronę? Co jest ważne na Twojej strony?

Jak ogarnąć stronę WWW? Co w niej jest dzisiaj konieczne?

Tak! Więc warto posiadać swoją stronę. Mieć coś do pokazania, czyli produkty i usługi. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest kluczem w budowie solidnej strony?

Jak ogarnąć stronę, aby była przyjemna dla klienta?

Chciałbyś posiadać swoją stronę? Wiesz, co jest ważne w jej budowie? 

Odpowiednia nisza.

To podstawa tego, jak dobrze ogarnąć stronę. Musisz wybrać niszę, która jest odpowiednia dla Twoich pasji i zainteresowań. To najlepsze na początek, bo łatwo Ci będzie ją tworzyć i dopasować do niej bloga. Wybierz temat, który Cię interesuje. Zobacz ile musisz się nauczyć ,aby dobrze ogarnąć stronę WWW. Ile potrzebujesz wiedzy, aby osiągnąć cel? Odpowiednia nisza to podstawa. Musisz dobrze poznać dany temat, aby być w nim naprawdę dobry! Im więcej wiesz, tym łatwiej Ci prowadzić swoją stronę, bloga czy sklep internetowy. Nie ma tak, że wszystko poznasz od razu. Że wszystko na początku będzie łatwe, bo trzeba zrozumieć wiele rzeczy. Wiele rzeczy trzeba samemu przerobić. Zrobić wiele, aby Twoja strona była jak najlepsza. Aby działała szybko, no właśnie!

Szybki hosting.

Strona ma się szybko ładować i nie oszczędzaj na serwerze. Szybka strona jest bardzo ważna i wiele ludzi zwraca na jej ładowanie. Ludzie nie lubią czekać. To nie czas słabych łącz internetowych. Ludzie mają coraz szybszy internet i chcą, aby strony ładowały się szybko! Jak najszybciej! Nikt nie lubi czekać. Niestety, takie mamy czasy! I trzeba się do tego dostosować! Twoja strona też musi! 

Certyfikat SSL.

Jeżeli coś sprzedajesz na stronie to jest to już konieczne. Ludzie chcą być bezpieczni, a certyfikat SSL to robi. Szyfrowanie połączenia już nie jest to coś dla nielicznych. Nawet zwykłe strony z kontaktem mają już certyfikat. Są darmowe, które działają dobrze. Są płatne, które w zależności od potrzeb, mają różne funkcje. Dlatego warto mieć na swojej stronie mieć zabezpieczenie połączenia. Nawet, gdy nic na niej nie sprzedajesz! Tak dla zwiększenia zaufania. Jak można coś dodać za darmo, to nie ma co się przejmować i to wykorzystać. 

Dobra nazwa. 

Ważne, gdy to strona firmowa. Łatwa nazwa to podstawa. Ma być krótka i łatwa w napisaniu. Wymyślenie dobrej nazwy nie jest łatwe. Im łatwiejsze, tym lepiej. Jak nie masz pomysłu, to możesz to komuś zlecić. Przemyśl dobrze swoją nazwę! 

Blog do strony.

Warto wdrożyć bloga do strony i dzielić się wiedzą. Blogi są dziś popularne i chętnie czytane. Możesz się tam wykazać. Pokazać swoją wiedzę i doświadczenie. Pokaż swoje usługi i to, że znasz się na rzeczy! Że jesteś odpowiednią osobą! Blogowanie nie jest łatwe i wymaga dużo pracy. Musisz mieć na to czas i warto go poświęcić na działanie. Na rozwijanie swoich zainteresowań i wiedzy. Dobre blogowanie daje Ci nowe możliwości: budujesz tak markę i zwiększasz swoją wiarygodność Blogowanie ma wiele plusów. Daje wiele możliwości. Blogowanie pomaga ludziom i dzięki temu budujesz miejsce dla siebie w danej niszy! 

Kontakt.

Warto go mieć na stronie. Aby dobrze ogarnąć stronę, to musisz szybko i skutecznie odpowiadać na zapytania swoich klientów. To dzisiaj ważne, ale nie obiecuj, że odpiszesz szybko. Bądź szczery. Jak odpisujesz raz dziennie to napisz to! Pokaż, że Twoja działalność to Ty i nie zawsze możesz odpowiedzieć na zapytanie. Jeżeli masz pod sobą osobę do odpowiadania na pytanie, to wtedy możesz pisać, że odpisujecie w tyle i tyle godzin. Dlatego kontakt jest ważny, aby ludzie wiedzieli, że mogą się o coś zapytać! Aby widzieli ludzką stronę swojej marki! 

Media społecznościowe.

Warto mieć profile Twojej strony na Facebook Czy Twitter. Udzielaj się tam dużo i nie poddawaj się w działaniu i rozwijaniu swoich stron. Profile mają być zadbane i aktualizowane. A nie, że tworzysz profil i on nie jest aktywny. Jak nie masz czasu na social media, to nie twórz tam profili widmo… 

Pozycjonowanie.

Dzisiaj konieczne i trudne na początku. Wiem, ile to wymaga pracy i sam się tego uczę. SEO nie jest łatwe i wymaga poznania wielu rzeczy. Wymaga pracy, no chyba, że to zlecasz… Ale to też ważne na swojej stronie. 

Email marketing. 

Warto to wdrożyć w odpowiednim momencie. Jeżeli masz na to czas i pieniądze, to warto zastosować taktykę wysyłania maili do ludzi. Im lepszy w tym jesteś, tym lepiej dla Twojej działalności internetowej. To dobry sposób na sprzedaż swoich produktów i pokazanie swojej oferty. Im lepiej piszesz maile, tym lepsze masz wyniki! Ale to sztuka i wymaga dużo doświadczenia! 

Kreatywność i content marketing, czyli dobre treści.

Warto pisać dobre treści i dzielić się swoją wiedzą. To trudne, bo to wymaga wiele pracy. Wymaga czasu. Nie ma z tym lekko. Ludzie są bardzo wybredni i nie czytają byle czego. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i jakie Ty treści chcesz przekazać swoim czytelnikom bloga czy na newsletter. I tak dalej…

Już wiesz, jak ogarnąć stronę WWW? Co byś dodał do tych moich porad? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Pochwal się swoją stroną i tym, jak ją zbudowałeś!

Scroll to top