Jak wypromować stronę w sieci? Co warto wiedzieć o promocji?

Jak wypromować stronę w sieci? Co warto wiedzieć o promowaniu swojej strony WWW?

Nie ma tak, że stworzysz stronę i każdy będzie o niej wiedział. Trzeba zacząć promować swoje usługi czy produkty, które masz na stronie. Na pewno nie jest to taka łatwa sprawa, jakby się wydawała, ale trzeba zrobić swoje, by wypromować stronę. 

Więc jak wypromować stronę w sieci? 

Czy jest to łatwe! Nie zawsze i zależy od tego ile jest konkurencji… jak jest u Ciebie? 

Pozycjonowanie.

To wymaga już budżetu i dużo pracy! To dla mnie trudny temat, ale staram się uczyć SEO i optymalizacji swoich stron. Tutaj trzeba sporo czasu, aby poznać tajniki pozycjonowania lub mieć pieniądze na to, aby ktoś to robił za Ciebie. Musisz wybrać, czy Cię na to stać! I czy masz czas i pieniądze na działanie każdego dnia. Bo codziennie trzeba optymalizować czy budować linki do swoich stron. Trzeba promować się na innych stronach. Pisać na przykład komentarze, które pomagają czytelnikom innych blogów. To także jest SEO, a przy okazji możesz wykazać się ciekawym artykułem. Masz dwie korzyści! Nie zapominaj też o optymalizacja stron, którą promujesz. Na pewno nie jest to łatwe działanie, ale nie można się poddawać w tym! Pokaż, że masz ciekawą stronę i że masz wartościowe treści na niej!

Blog.

Tak też możesz promować swoją główna stronę. Blogowanie jest super, ale musisz na to poświęcić dużo czasu. Niestety nie ma nic za darmo. Zastanów się, czy blogowanie jest dla Ciebie? Czy masz na tyle odwagi, aby zacząć działać każdego dnia i blogować na tematy, które zachęcą do wejścia na Twoją główną stronę? Masz pomysł na siebie i na to, co możesz zrobić, aby zachęcić do swojej oferty, którą możesz mieć na swojej stronie? Jak blogowanie Ci w tym pomoże? Masz pomysły na swoje wpisy i na to, aby bloga też optymalizować pod SEO i mieć przy tym dodatkowe źródło wejść? Na pewno czeka Cię sporo pracy, ale nie ma tak, że stworzysz coś raz i będą wejścia na stronę! Musisz promować swoje treści i robić wszystko, aby ludzie poznali Twoją markę. Zastanawiasz się, jak możesz wypromować stronę, dzięki blogowaniu? 

Email marketing. 

To też nie jest łatwe! Wymaga też budżetu i sporej bazy, aby miało to sens. Tutaj też możesz kierować na listę poprzez blogowanie. Możesz w swoim newsletterze promować swoje strony i zachęcać do zakupu Twoich usług. Ale budować bazę jakoś trzeba! Albo płatnym ruchem, albo tym z wyszukiwarki i na przykład z wejść na bloga. Możesz na blogu zachęcając do zapisu na listę i potem tworzyć ciekawe treści i oferować swoje produkty czy usługi. Ale pamiętaj! Im większa baza, tym większe koszta! Więc tutaj trzeba wiedzieć, jaki się ma budżet na system do email marketingu i ewentualną reklamę. Wiem, jak ciężko jest zacząć z działaniem poprzez emaile, ale według mnie warto jest się tego nauczyć. Masz pomysły na kolejne treści na swoim systemie do emaili? 

Płatna reklama. 

Tutaj nie każdego na to stać i nie każdy ogarnia, jak się to robi. Na to musisz mieć budżet, więc to dla początkujących nie zawsze jest ważne. Można wiele zyskać, dzięki pracy nad reklamą, ale trzeba nauczyć się to robić umiejętnie! Aby nie spalić budżetu i nie pójść z torbami. Tutaj też trzeba się wiele nauczyć, aby to działało, ale nie poddawaj się! Jak wypromować stronę w sieci według Ciebie? Jak Ty promujesz swoje strony? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie Ty sposoby masz na promocję swoich stron?

Scroll to top