O mnie

Tomek, pseudonim: “Marketer Internetowy” zwykły człowiek z pasją do biznesu, marketingu, reklamy i sprzedaży. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby i wielu przeciwności. Każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach.

Jestem osobą otwartą na ludzi i ciekawą świata. Można na mnie polegać. Potrafię znaleźć odpowiedź na każde pytanie. Jestem profesjonalistą – wytrwale dążę do celu. Żyję teraźniejszością i mocno stąpam po ziemi. Od najmłodszych lat miałem plan i pomysł na życie.

Jestem samoukiem. Od dziecka chciałem otworzyć biznes i codziennie do tego dążę. Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać lub pogadać na jakieś tematy to służę pomocą.

Możesz mnie znaleźć na:

Facebook

Twitter

Instagram

LinkedIn

Tutaj kontakt.

Tak się zastanawiam… Hmm… Po co założyłem ten blog?

Przede wszystkim po to, aby usystematyzować swoją wiedzę na pewne tematy. Ten blog jest przede wszystkim dla mnie. Postaram się, aby to co tu przedstawiam było oparte własnymi doświadczeniami czy też obserwacjami. Nie wiem jaką formę uzyska ten blog w przyszłości, ale mam nadzieję, że coś z tego ciekawego wyjdzie.  Myślę, że z czasem pojawiać się tu będą coraz bardziej zaawansowane sprawy.

Wraz z moją wiedzą będzie wzrastać ten oto blog. Chcę na to poświęcić naprawdę sporo czasu i wysiłku. Wierze, że z każdym dniem ten blog będzie coraz lepszy i bardziej profesjonalny.

Mam nadzieję, że znajdziesz to coś przydatnego dla siebie. Jeżeli informacje tu zawarte Ci się podobają to pochwal się blogiem swoim znajomym lub osobom, które mogą być zainteresowane tematami poruszanymi na blogu. Będę Ci za to wdzięczny.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo sukcesów !

Tomasz „Marketer Internetowy” Chrobak