O mnie!

Świetnie, że tu trafiłeś. Pewno chcesz się o mnie trochę dowiedzieć i poznać moją historię.

Od zawsze byłem ambitnym człowiekiem. Od lat szkolnych dobrze się uczyłem i byłem systematycznym uczniem. Jednak od dziecka zbyt często się denerwowałem różnymi sprawami. I to musiało się jakoś na mnie wpłynąć…

… i wpłynęło! W 2011 roku. W liceum, w klasie maturalnej. Wybuchło i moje życie całkiem się zmieniło. Zaczęło się od ogromnych problemów z nauką. Nie byłem w stanie zapamiętać niczego z lekcji. Zaczęły się problemy z pamięcią. Problemy z koncentracją. W końcu ciężko było wyjść na zewnątrz. I potem już poleciało… pierwsza wizyta u psychiatry. Pierwsze leki i walka ze sobą, która trwa od 2011 roku. I w końcu ostateczna diagnoza:

Schizofrenia paranoidalna. 

Szok? Niedowierzanie? Strach przed tym, co będzie? Na pewno! I ta walka trwa do dziś. I jest bardzo ciężko! Nie powiem, że nie jest! Bo życie z chorobą nie jest łatwe.

A ja dalej jestem ambitny. Dalej chce się rozwijać w marketingu i sprzedaży. Tak jakoś od początku tej choroby jestem osobą, która się interesuje tymi rzeczami.  I jest bardzo ciężko i wymagająco. Bo osoba zdrowa często nie osiąga w tym sukcesu, a co dopiero ja? Ale jestem zawzięty i idę dalej. Interesuje się biznesem internetowym niewiele ponad tyle, co choruję. Zawsze od dziecka chciałem mieć swój biznes i do tego dążę. I jest to niestety, ciągła walka z chorobą i ze samym sobą.

Co więcej, o mnie?

Tomasz, pseudonim: „Marketer Internetowy” zwykły człowiek z pasją do biznesu, marketingu i sprzedaży. Jestem profesjonalistą – wytrwale dążę do celu. Mocno stąpam po ziemi i od najmłodszych lat miałem plan i pomysł na życie. Jestem samoukiem. Wszystkiego uczę się sam i sam zdobywam doświadczenie każdego dnia w moich ulubionych dziedzinach. Rozwijam się w tym, co dla mnie jest ważne. Chociaż choroba wcale mi w tym nie pomaga. Jednak się nie poddaję. Wiem jedno:

Że nigdy się nie poddaję!

Że mam wiele do przekazania!

Że życie nie było dla mnie łaskawe!

Że działam mimo przeciwności!

Że każdy dzień to walka ze sobą i swoimi słabościami!

Że jest ciężko, ale to dodaje mi motywacji!

Że jestem coraz bliżej do osiągnięcia swoich celów!

Będę walczył ze swoją chorobą i dążył do swoich celów, choćby nie wiem co!

Więcej przemyśleń o mojej chorobie jest tutaj!

Linki do moich profili z boku strony. 

Dziękuję, że to czytasz! Jeśli masz pytania, to pisz!