Co dla Ciebie jest pomocne w chorobie?

Co dla Ciebie jest pomocne w chorobie? Skupiasz się na tym, co daje Ci trochę szczęścia?

Zastanów się, co lubisz robić w swoim życiu i jak to wpływa na Twoją chorobę? Czy szukasz jakiejś pasji i zainteresowań? Masz coś do przekazania innym? Może mimo choroby, warto coś robić i się nie poddawać? 

Więc co dla Ciebie jest pomocne w chorobie?

Pomyśl o tym dobrze i spróbuj coś zmienić w swoim życiu, jeśli Ci coś nie pasuje. Wiem, jak ciężko jest zacząć szukać pasji, jeśli się choruje, ale według mnie warto jest mieć jakieś zajęcie, aby tak nie myśleć… Dla mnie moja, pasja jest bardzo ważna i trzeba się skupiać na tym, aby osiągnąć małe cele na początku. Nic nie przyjdzie samo, więc samo użalanie się nad sobą Ci nic nie pomoże. Zastanów się nad tym, jak możesz sobie pomóc? Jaki temat może dać Ci szczęście? Co możesz zmienić w postrzeganiu swojej choroby? 

Czy masz na tyle odwagi, aby zacząć zwalczać chorobę? Czy chcesz pracować nad sobą? Wiadomo jest, że nie pokonasz choroby w dzień, ale codzienne działania powinny przybliżać Cię do zdrowia. Nie musisz działać od początku cały dzień. Nawet godzinna dziennie i spędzanie czasu ze swoimi pasjami Ci pomoże! Masz na tyle odwagi, aby zacząć pokonywać chorobę? Na pewno to długi proces, ale nie ma co się poddawać. Masz czas… bo pewno nie jesteś w stanie pracować czy się uczyć… ale możesz rozwijać swoje pasje! I to jest bardzo ważne w tych czasach, aby mieć coś, co sprawi, że masz coraz lepsze wyniki. Zaczniesz bardziej wierzyć w siebie, jeśli rozpoczniesz działania nad pasjami. Zacznij od rozwoju małych rzeczy. Poszukaj listy tematów w sieci. Zobacz, ile jest rzeczy, w których możesz być dobry! Ale trzeba chcieć i nie myśleć tylko o chorobie. Osoba chora też może mieć zainteresowania i powinna je rozwiać! To bardzo pomaga w procesie wychodzenia z różnych negatywnych postaw i myśli. 

Ale pamiętaj! Nic nie przyjdzie samo! Nie ma tak lekko, że sobie pomyślisz o zmianie. Tutaj potrzeba solidnych działań! Codziennych działań po trochę… Każdego dnia trzeba działać trochę więcej i rozwijać swoje pasje. Więc zabierz się do pracy, bo zasługujesz na to, aby coś osiągnąć! Nawet jako chora osoba! Wiele osób chorych lubi pisać wiersze, malować czy robić sobie makijaż. Masz wiele tematów do rozpracowania, ale musisz zdecydować, że będziesz działać mimo przeciwności! Więc do pracy Na co czekasz? Wiem, że jest ciężko zabrać się do pracy, ale nie ma co się poddawać! Zrób wszystko, by coś zmienić w swoim życiu! Masz na to odwagę i energię? Jeśli nie, to trzeba nad tym popracować. Poszukać terapii czy innej formy rozwoju i szukać siebie. Znaleźć ten idealny temat do działania i robić swoje. 


Czy zgadzasz się z tym, co napisałem? Co chcesz zyskać w swoim życiu, dzięki pracy nad sobą i nad swoją chorobą? Po coś jesteś na tym świecie, więc szukaj możliwości! To będzie trudna praca. Obarczona wieloma porażkami, ale Ty się nie poddawaj! jako chory już dostałeś strzała od życia, ale to nie oznacza, że masz się poddawać i nie walczyć o siebie. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top