Jak wybrać niszę? Dlaczego pasja jest taka ważna?

Wiesz, jak wybrać niszę? Co zrobić, aby była ona dla Ciebie odpowiednia? 

Idziesz za swoimi pasjami? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy łatwo jest wybrać swoją niszę na początek? To zależy od Tego, jakie masz zainteresowania i ile masz czasu, aby je rozwijać! 

Jak wybrać niszę w Internecie? 

Ciężko jest wybrać niszę, gdy nie ma się pasji i jakiś zainteresowań… Ale jest na to jeden sposób! Musisz szukać i poznawać wiele rzeczy. Ale większość ludzi ma jakieś zainteresowania i wybór niszy nie jest problemem. Ale są i tacy, co nie mają tych tematów i jak im pomóc? To ciężkie pytanie dla mnie,bo ja zawsze miałem wiele zainteresowań. Zawsze coś mnie coś interesowało… 

A jak jest u Ciebie? Jak Ty znalazłeś swoje pasje? Czym się interesujesz i co byś powiedział tym, co nie mają zainteresowań? 

Ja bym powiedział im, żeby szukali aż do skutku. Nie ma chyba jednej reguły, aby znaleźć niszę? Jak wybrać niszę, gdy nie ma się pomysłu? Gdy nie wie się co dalej? A tak wiele osób nie ma na siebie pomysłu. Ja to rozumiem, ale musisz po prostu szukać i rozwijać swoje pasje. Rozwijać się w różnych dziedzinach i szukać, co Cię najbardziej interesuje. Co lubisz czytać? W czym chcesz się rozwijać i w czym być dobry? Odpowiedz sobie na te pytania i zacznij szukać, a nie narzekać, że nie masz pomysłu. Bo to najlepiej… mieć wymówkę i nic nie robić!  Nie można tak! Nie można się poddawać swoim negatywnym myślom. A będzie ich sporo… 

Jak wybrać niszę? Dlaczego jest to często takie trudne? Czemu tak wiele osób na samym początku się poddaje? Trzeba naprawdę wiele pracy nad sobą czy blogiem, a Ty unikasz tego na początku. A wiesz, że potem jest jeszcze więcej? Jeszcze trudniej!? I na co Ty liczysz, że wszystko zrobi ktoś za Ciebie? Nie ma tak! 

To jak wybrać niszę to dopiero początek! A Ty liczysz na to, że bez pasji  zainteresowań coś rozwiniesz? Bo tylko pasja będzie Cię nieraz trzymała przy działaniu. Wiem, jak jest u mnie. Moje zainteresowania i pasję trzymają moją motywację i przez to pracuje mi się dobrze. A jest ciężko, bo jest wiele wątpliwości. Ale mimo tego praca nad sobą jest trudna. Praca nad pasją jeszcze gorsza. A bo to nie zna się tego czy tamtego… A bo trzeba jeszcze o tym poczytać i w czymś się rozwijać. I tak w kółko, ale pasja w tym pomaga, bo to szansa na coś wielkiego. Pasja pomaga w motywacji. I wybór tego odpowiedniego tematu jest według nie ważne! I dlatego piszę Ci, że musisz tego szukać. Rozwijać się w tym póki nie osiągniesz w tym sukcesu! Tyle… 

Zastanów się nad tym jak wybrać niszę? Jaki temat chcesz drążyć przez wiele lat, aby być w tym skuteczny i mieć ciekawą wiedzę dla innych? To jest działanie na lata, a nie kilka tygodni. Dlatego trzeba się poświęcić jakiemuś tematowi. Zgłębiać wiedzę i dawać z siebie wszystko mimo przeciwności. Nie ma co się przejmować ciężkimi początkami. Bo jest ciężko na początku i nie ma tak, że ogarniesz temat szybko, jeśli chcesz być w tym ekspertem czy znawcą tematu. Im więcej wiesz, tym łatwiej Ci pomagać ludziom. I możesz dzięki temu zarabiać pieniądze. Możesz jeszcze bardziej inwestować w siebie. Zastanów się, kim chcesz być i dąż do tego. Zastanów się, jakie masz pasje i rozwijaj się w tym! Bądź profesjonalistą i w końcu ktoś Cię zauważy! Powodzenia w drodze do poznania swoich pasji i zainteresowań. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty znalazłeś ten idealny temat?

Scroll to top