Sprawdzaj swoje pomysły. Co jest ważne? Co robić?

Sprawdzaj swoje pomysły, bo na pewno masz ich bardzo wiele. 

Jak możesz wykorzystać swoją kreatywność? Warto realizować swoje pomysły i dążyć do tego, aby każdy dzień był wyjątkowy. Aby każdy dzień, dawał Ci nowe doświadczenia! 

Sprawdzaj swoje pomysły!

Pomysły ma każdy, więc jakoś trzeba je realizować.  Najlepiej jest je zapisywać i zrobić do nich plan, aby sprawdzić, czy one działają, czy nie. Mnie najlepsze pomysły przychodzą w najdziwniejszych momentach. Gdy zasypiam lub nie myślę o swoim blogu. Nagle przychodzi coś do głowy i wtedy trzeba je szybko zapisać. Gdzie to już Twoja decyzja. Ale zapisywanie jest bardzo ważne, bo wiem, jak jest u mnie. Po prostu się zapomina i potem nie pamiętamy, co to było. Często nie zapisuje tego i potem jest lipa.

Jak widzisz, ważne jest zapisywanie pomysłów. Sprawdzaj swoje pomysły, gdy już je zapiszesz. Czy warto, jest je wdrożyć? Czy masz odpowiednie zasoby i możliwości, aby ten pomysł wdrożyć w życie? Bo czasem pomysł jest zbyt duży. Jak jest z tym u Ciebie? Wszystkie pomysły realizujesz? Ja nie zawsze, bo często są one zbyt duże. Jednak im więcej się działa, tym lepiej. Im szybciej wdrożysz pomysł i sprawdzisz, czy działa, tym lepiej.

Jednak nie każdy pomysł jest dobry. Najgorsze są pomysły które mamy od innych. Patrzysz na innego bloga czy e-biznes w niszy i mówisz: „Ja też to zrobię!”. I potem robisz to, co reszta i niczym się nie wyróżniasz. To jest najgorsze według mnie. Takie nico pomysły. Kopiowanie innych to nie pomysł. Pomysł powinien być stworzony dla Ciebie, a nie dla wszystkich. Można robić to, co reszta, ale co? Będziesz tak jak oni działał i niczym się nie wyróżnisz? A budowa marki wymaga czegoś innego niż reszta.

Wdrażasz swoje pomysły czy głupio kopiujesz innych? Warto wdrażać swoje pomysły i mieć coś do powiedzenia w swojej niszy. Nie jest to proste, ale dasz sobie radę! Zacznij do zapisywania! Zacznij od sprawdzenia, czy warto, a potem wdrażaj w życie. Sprawdzaj, co działa, a co nie. Zacznij się rozwijać i bądź inny niż reszta. Czymś na pewno się wyróżnisz! Sprawdzaj swoje pomysły!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Rozwijaj się! Pokaż się z dobrej strony!

Scroll to top