Sprawdzaj swoje pomysły. Co jest ważne? Co robić?

Sprawdzaj swoje pomysły, bo na pewno masz ich bardzo wiele. Jak możesz wykorzystać swoją kreatywność?

Pomysły ma każdy, więc jakoś trzeba je realizować.  Najlepiej jest je zapisywać i zrobić do nich plan, aby sprawdzić, czy one działają czy nie. Mi najlepsze pomysły przychodzą w najdziwniejszych momentach. Gdy zasypiam lub nie myślę o swoim blogu. Nagle przychodzi coś do głowy i wtedy trzeba je szybko zapisać. Gdzie to już Twoja decyzja. Ale zapisywanie jest bardzo ważne, bo wiem jak jest u mnie. Po prostu się zapomina i potem nie pamiętamy co to było. Często nie zapisuje tego i potem jest lipa.

Jak widzisz ważne jest zapisywanie pomysłów. Sprawdzaj swoje pomysły, gdy już je zapiszesz. Czy warto jest je wdrożyć? Czy masz odpowiednie zasoby i możliwości, aby ten pomysł wdrożyć w życie? Bo czasem pomysł jest zbyt duży. Jak jest z tym u Ciebie? Wszystkie pomysły realizujesz? Ja nie zawsze, bo często są one zbyt duże. Jednak im więcej się działa, tym lepiej. Im szybciej wdrożysz pomysł i sprawdzisz czy działa, tym lepiej.

Jednak nie każdy pomysł jest dobry. Najgorsze są pomysły które mamy od innych. Patrzysz na innego bloga czy ebiznes w niszy i mówisz: “Ja też to zrobię!”. I potem robisz to, co reszta i niczym się nie wyróżniasz. To jest najgorsze według mnie. Takie nico pomysły. Kopiowanie innych to nie pomysł. Pomysł powinien być stworzony dla Ciebie a nie dla wszystkich. Można robić to, co reszta, ale co? Będziesz tak jak oni działał i niczym się nie wyróżnisz? A budowa marki wymaga czegoś innego niż reszta.

Wdrażasz swoje pomysły czy głupio kopiujesz innych? Warto wdrażać swoje pomysły i mieć coś do powiedzenia w swojej niszy. Nie jest to proste, ale dasz sobie radę! Zacznij do zapisywania! Zacznij od sprawdzenia czy warto,a potem wdrażaj w życie. Sprawdzaj co działa, a co nie. Zacznij się rozwijać i bądź inny niż reszta. Czymś na pewno się wyróżnisz! Sprawdzaj swoje pomysły!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy21 lutego 2019

    Rozwijaj się! Pokaż się z dobrej strony!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top