Sprawdzaj swoje pomysły. Co jest ważne? Co robić?

Sprawdzaj swoje pomysły, bo na pewno masz ich bardzo wiele. 

Jak możesz wykorzystać swoją kreatywność? Warto realizować swoje pomysły i dążyć do tego, aby każdy dzień był wyjątkowy. Aby każdy dzień, dawał Ci nowe doświadczenia! 

Sprawdzaj swoje pomysły!

Pomysły ma każdy, więc jakoś trzeba je realizować.  Najlepiej jest je zapisywać i zrobić do nich plan, aby sprawdzić, czy one działają czy nie. Mi najlepsze pomysły przychodzą w najdziwniejszych momentach. Gdy zasypiam lub nie myślę o swoim blogu. Nagle przychodzi coś do głowy i wtedy trzeba je szybko zapisać. Gdzie to już Twoja decyzja. Ale zapisywanie jest bardzo ważne, bo wiem jak jest u mnie. Po prostu się zapomina i potem nie pamiętamy co to było. Często nie zapisuje tego i potem jest lipa.

Jak widzisz ważne jest zapisywanie pomysłów. Sprawdzaj swoje pomysły, gdy już je zapiszesz. Czy warto jest je wdrożyć? Czy masz odpowiednie zasoby i możliwości, aby ten pomysł wdrożyć w życie? Bo czasem pomysł jest zbyt duży. Jak jest z tym u Ciebie? Wszystkie pomysły realizujesz? Ja nie zawsze, bo często są one zbyt duże. Jednak im więcej się działa, tym lepiej. Im szybciej wdrożysz pomysł i sprawdzisz czy działa, tym lepiej.

Jednak nie każdy pomysł jest dobry. Najgorsze są pomysły które mamy od innych. Patrzysz na innego bloga czy ebiznes w niszy i mówisz: “Ja też to zrobię!”. I potem robisz to, co reszta i niczym się nie wyróżniasz. To jest najgorsze według mnie. Takie nico pomysły. Kopiowanie innych to nie pomysł. Pomysł powinien być stworzony dla Ciebie a nie dla wszystkich. Można robić to, co reszta, ale co? Będziesz tak jak oni działał i niczym się nie wyróżnisz? A budowa marki wymaga czegoś innego niż reszta.

Wdrażasz swoje pomysły czy głupio kopiujesz innych? Warto wdrażać swoje pomysły i mieć coś do powiedzenia w swojej niszy. Nie jest to proste, ale dasz sobie radę! Zacznij do zapisywania! Zacznij od sprawdzenia czy warto,a potem wdrażaj w życie. Sprawdzaj co działa, a co nie. Zacznij się rozwijać i bądź inny niż reszta. Czymś na pewno się wyróżnisz! Sprawdzaj swoje pomysły!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy21 lutego 2019

    Rozwijaj się! Pokaż się z dobrej strony!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top