Największy problem to lęk! Jak możesz go pokonać?

Co sprawia Ci największy problem? Co chciałbyś robić, a nie robisz?

Lęki nie raz nas blokują. Zwłaszcza, gdy nie wiemy, co będzie dalej i co może się zmienić. Co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy też masz lęki? Jak sobie z nimi radzisz? 

Największy problem, to co w Twoim przypadku?

Bo to jest naprawdę trudne. Bo wiemy często, że trzeba coś zrobić, a tego nie robimy. To jest naprawdę ciężka walka ze sobą. Bo działanie wymaga odwagi, a nie każdy ją ma w danej chwili. Jak Ty rozwiązujesz swój największy problem? Bo często to, czego się boimy to jest to, co powinniśmy robić! Ale jak, gdy mamy w sobie tyle lęku. Tyle obaw…

Największy problem sprawia to, że nie działamy. Że nie mamy na tyle odwagi, aby coś zrobić. To lęki bardzo często nas blokują i nie działają. Ale jak to pokonać?

Jest jeden sposób na to… i to bardzo trudny. Działać mimo lęku i małymi krokami iść ten krok dalej. Ale wiem jakie to trudne! Jak trzeba robić coś, czego się boimy. Bo naprawdę warto działać i pokonywać ten lęk, ale to bardzo trudna droga. Wiem jak jest u mnie i na pewno u Ciebie jest podobnie. Bo największy problem to lęk. Lęk przed tym, że trzeba się przełamać. Że trzeba działać…

To naprawdę jest problem wielu ludzi. Lęk… strach… obawa przed nieznanym. Jak Ty to pokonujesz? Jak chcesz się przełamać? Masz na to plan? Wiem, że ciężko zaplanować jest to, aby zrobić to, czego się boimy, ale może małymi krokami? Jak masz chęć coś nagrać czy ogarnąć sobie coś na blogu to zrób to! Ja tak mam, że to czego się boję czasem pokonuje tym, że mi się chce to zrobić. Mam ochotę. To u mnie działa, ale rzadko odpala się ta “chęć”. Ale możesz i tak zacząć! Może to, czego się boisz po prostu Ci się spodoba? Kto wie?

Jak widzisz. Wiele rzeczy można pokonać, ale trzeba sobie dać czas na działanie. Czas na przełamanie. Potem trzeba coraz więcej robić w kierunku lęku i się z nim konfrontować pomału. Ale co Ty zrobisz, to już zależy do Ciebie. Zależy od tego, ile masz czasu na rozwój! Ale nie poddawaj się, bo to najgorsze. Życzę Ci powodzenia w pokonaniu lęku!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy15 lutego 2019

    Jak Ty sobie radzisz z lękami?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top