Podróż do celu! Dawaj z siebie wszystko, aby osiągnąć cel!

Jak wygląda Twoja podróż do celu? Dlaczego nie sama meta jest ważna, ale bieg do niej?

Dążenie do celu może być naprawdę super, jeśli działamy i rozwijamy się przy tym. Na pewno nie jest łatwo osiągnąć sukces, gdy masz tyle możliwości i rzeczy do wyboru w  tych czasach, ale nie ma co się poddawać. Trzymaj się jednego planu i zacznij działać!

Jak wygląda Twoja podróż do celu? 

Musisz mieć motywację do działania. Musisz działać tyle, na ile potrafisz. Dla mnie podróż jest ważna, bo daje mi ona doświadczenie. Daje mi zasoby i możliwości do działania. Jednak nie każdy docenia to, co ma. Nie docenia tego, że może się rozwijać. Wiele osób nie robi nic ze swoim życiem. Ale dlaczego? Dlaczego nie doceniają tej podróży do celu? Tej drogi do celu i jej zalet? Co chciałbyś osiągnąć? Wiesz? To zacznij to realizować! Na co czekasz? Że ktoś za Ciebie zrobi? Że będzie łatwo? Tfu… NIE!

Bo podróż do celu jest najlepsza według mnie. To jak docieramy do swoich celów… Ile Ty chcesz osiągnąć to już zależy do Ciebie! Od tego jak działasz i jaką masz motywację i wyniki! Doceniaj to, co masz. Doceniaj to jak się rozwijasz, a nie oczekuj szybkich efektów. Nie ma szybkich efektów. Nie ma szybkich rozwiązań na długoterminowy sukces. Każdy ma inne życie. Ty masz inne życie. Ty chcesz się rozwijać, a nie ktoś inny.

Więc na co czekasz? ZACZNIJ!

Ale wiem, że najgorzej jest zacząć. Najgorzej jest ogarnąć siebie i zacząć się rozwijać. Bo to wymaga pracy nad sobą i nad swoimi umiejętnościami i wiedzą. Nie ma lekko, ale początki zawsze takie będą. Musisz się do tego przyzwyczaić. Ale wiele osób liczy na to, że będzie łatwo i szybko. Ty też? To coś jest nie tak.

Podróż do celu jest dla mnie najważniejsza. Wymaga to pracy nad sobą, ale to jest najlepsze! Rozwój jest najważniejszy, ale i trudny, bo wymaga pracy. Jak z tym jest u Ciebie? Lubisz pracować? Widzisz te możliwości, gdy pracujesz? Jak chcesz osiągnąć cel? Zacznij się motywować i skutecznie podróżuj do celu! Nie będzie zawsze super, ale z czasem to ogarniesz i będziesz mieć efekty. Nie poddawaj się więc!

Nie czekaj też na idealny moment na działanie. Zacznij rozwijać się w swojej niszy i robić wszystko, aby droga do celu była dla Ciebie równie ważna, jak cel. Na pewno będzie ciężko to zrobić, ale nie ma co się poddawać. Zwłaszcza na początku, gdy jest bardzo trudno… Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w drodze do celu? Jak chcesz się wykazać w niszy i co chcesz zrobić, aby osiągnąć pierwsze sukcesy? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jaką Ty podróż wybrałeś?

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Jakie cele spełniłeś tym sposobem?

Marketer Internetowy
Odpowiedz  Patryk Tarachoń

Ale czy zawsze cel musi być spełniony? Może ta droga uczy więcej niż sama meta?

Scroll to top