Nie wierz w te bzdury w ebiznesie! Kilka przykładów…

Są obecnie pewne bzdury w ebiznesie…. Jesteśmy bombardowani informacjami o tym jaki to nie jest ebiznes. Co warto wiedzieć?

Pojawiają się właśnie takie zdania czy informacje w które nie warto wierzyć. Jakie bzdury w ebiznesie często spotykamy? Czego warto unikać? Co robić, aby osiągnąć swoje cele poprzez działanie w Internecie?

Jakie są bzdury w ebiznesie?

Jest ich naprawdę wiele, ale nie można w nie wierzyć. Trzeba robić swoje i rozwijać się mimo przeciwności. Masz wiele rzeczy do nauki, ale nie wierz to, co słyszysz ode mnie i innych osób. Wszystko przetestuj u siebie!

„Zbudujesz biznes szybko.”

Nie wierz w to, że zbudujesz biznes w jeden dzień. Nie da się zbudować porządnego biznesu w dzień. Nie ma sekretnych metod ani sztuczek. Liczy się tylko praca i to odpowiednia. Ebiznes to dużo pracy i zaangażowania. To dawanie z siebie dużo przez długi okres czasu. Nie jest to łatwe i niewiele osób umie i potrafi działać długo, aż do efektów. Więc nie licz na szybkie efekty i rób wszystko, aby działać najlepiej, jak potrafisz. Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele?

„Zdobędziesz fortunę nawet kiedy śpisz.”

Nie łudźmy się, nie zdobędziesz fortuny śpiąc. Czeka Cię ciężka i wytrwała praca. Nie będzie efektów bez pracy. Może mówię to zbyt dosadnie, ale tak jest. Samo się nie zrobi! Nie robiąc nic, nie masz efektów i nie wiesz co działa, a co nie. Wszystko wymaga pracy i tyle. Mądrej pracy… Możesz zautomatyzować swój biznes, ale to też wymaga pracy nad systemem sprzedaży, a nie, że samo się coś zrobi. Nad wieloma rzeczami trzeba sobie popracować, aby mieć takie wyniki, nawet kiedy śpisz. Chcesz efektów? To działaj nad swoim systemem sprzedaży!

„Ten biznes jest łatwy.”

Nie, nie jest. Jest cholernie trudny. Czeka Cię ogrom pracy jak w każdym biznesie. Nie ma tutaj łatwych rzeczy. Jak w każdy biznes, tak jak i ebiznes trzeba włożyć ogrom czasu i pieniędzy. Warto jest mieć plan i cel i działać! Potem jakoś wszystko się ułoży i będzie to dobrze działać, jeśli zrozumiesz proces i strategie w ebiznesie. Nic nie przychodzi łatwo, nawet w Internecie. Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele, działając przez sieć? Masz pomysł na swoje działania?

„Nie musisz wkładać żadnych pieniędzy i czasu.”

I znowu, jak w każdym biznesie. Musisz z biegiem czasu włożyć pieniądze lub bardzo duży nakład pracy. Tu nie ma wyjątku. Trzeba pracować ciężko, ale mądrze. Musisz wiele robić, aby osiągnąć swoje cele, czy to sprzedażowe, czy promocyjne. Masz wiele do zrobienia, więc na co czekasz? Jakie działania zaraz podejmujesz?

„Zrób to zanim będzie za późno.”

Często można to usłyszeć w różnych piramidach jakie tworzą się w internecie. „Wejdź póki nie będzie za późno!” Ble, ble, gówno prawda. Na prawdziwy biznes nigdy nie jest za późno. Trzeba się z tym pogodzić. Z dobrym plan i rozsądną pracą można stworzyć dobry biznes od podstaw.

To kilka mitów czy informacji jakimi jesteśmy bombardowani w internecie.

Jakie Ty masz wobec tego przemyślenia? Jakie głupoty sam czytałeś w internecie na temat ebiznesu? W jakie bzdury w ebiznesie nie wierzysz?

Napisz w komentarzu!

1 Comment

  1. Tomasz Chrobak21 marca 2015

    A Ty jakie ciekawe rzeczy na temat ebiznesu słyszysz?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top