Co to zrobić, aby działać więcej?

Co to zrobić, aby działać więcej? Czy łatwo jest działać online? 

Na pewno często sobie myślisz, jak tu działać więcej? Co masz do zaproponowania swojej niszy i jak chcesz działać online? Czy chcesz być zadowolony ze swojej pracy? 

Co to zrobić, aby działać więcej?

Maz pomysł na siebie? Masz pomysł na markę w swojej niszy? Co masz do poprawy w swoich celach, aby osiągnąć sukces? Co jest według mnie ważne i nad czym warto się skupić? Czy będzie Ci lekko? Na pewno nie, ale nie ma co się poddawać! W końcu będziesz zadowolony ze swojej pracy i osiągniesz cele! Na pewno każdy musi znaleźć swój sposób na działanie w niszy. Na pewno nie jesteśmy identyczni i każdy ma inne problemy do rozwiązania. Jakie masz cele i co chcesz osiągnąć online? Możesz jednak mieć dobrze ustalone cel i działać każdego dnia, mimo przeciwności. Co pomoże Ci być bardziej produktywnym? Jakie działania są ważne? 

Co jest Twoim priorytetem? 

Co sprawia, że chce Ci się działać w Internecie? Co masz do zaproponowania swojej niszy? Na pewno nie możesz mieć za dużo projektów na raz! Musisz ograniczyć ilość projektów. Najpierw zacznij z czyś, na czym się znasz. Stwórz bloga czy produkt, który jest z kręgu Twoich zainteresowań. Nauczysz się podstaw działania w Internecie. Zobaczysz, czy blogowanie, czy działanie w sieci jest dla Ciebie. Na pewno nie będzie Ci lekko, więc zrób wszystko, by osiągnąć swoje pierwsze, małe cele, które napędzą Cię do działania. Na pewno nie ma co się poddawać. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele! Co jest dla Ciebie w tej chwili najważniejsze? Co da Ci najlepsze wyniki? Według mnie to właśnie działanie z pasją i sprawdzenie, czy praca w Internecie jest dla Ciebie. Na pewno musisz sprawdzić, co to za pasja i potem działać przez miesiące czy lata! Metoda SMART na ustalenie celu też jest przydatna. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Zaplanuj swoje działania i zobacz, ile możesz zyskać online

Ile masz czasu? 

Zastanów się, ile możesz poświęcić czasu każdego dnia na działaniu? Co możesz zmienić w danej niszy, dzięki swoim działaniom? Masz ustalony codziennie plan? Wiesz, co masz robić każdego dnia? Masz ustalony termin ukończenia celu? Masz harmonogram działania i wiesz, jakie działania musisz podjąć, aby osiągnąć cele? Masz czas na działania online? Pracujesz na przykład w blokach czasowych i wesz, co w danej chwili masz robić? Pamiętaj o tym, aby nie tylko dobrze pracować, ale i mądrze odpoczywać! Odpoczynek daje Ci energię do kolejnych działań! Nowa siła do działania, pozwoli Ci osiągać cele coraz szybciej! Jak Ty dbasz o to, aby codziennie być predyktywnym? Jak szanujesz swój czas? 

Co w danej chwili Ci przeszkadza? Jak się motywujesz? 

Co sprawia, ze nie działasz dobrze? Nawyki? Myślenie? Lenistwo? Prokrastynacja? Co sprawia, że nie działasz, jak powinieneś? Co Cię rozprasza w działaniach? Za dużo siedzisz na telefonie? Za wiele rozmów, zamiast działania? Nie masz dobrego środowiska pracy? To wynajmij małe biuro, gdzie zawsze jest cicho. Zawsze jest jakieś wyjście, aby pokonać, to co nasz rozprasza. Może skorzystaj ze słuchawek i słuchaj w dobrze wygłuszonych słuchawkach, jakiejś muzyki relaksacyjnej lub ulubionej, która nie rozprasza. Ustal sobie, że gdy pracujesz w domu, to nikt nie może Ci przeszkadzać w danej czynności. Codziennie rób wszystko, aby motywować się do działania online. Nie zawsze będzie Ci się chciało pracować… wtedy musisz się zmusić do pracy i uświadomić, że to dla przyszłości. Szukaj tego, co Cię motywuje do działania. Może to dobrze ustalone cele, może wizualizacja przyszłości lub cokolwiek innego. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Czytaj, oglądaj i tak dalej… zrób wszystko, by nakręcić się do działania! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top