Gdzie szukasz zysku online?

Gdzie szukasz zysku online? Na czym chcesz zarobić?

Jest wiele sposobów na zarobek w sieci. Co Ty wybierasz i co zachęciło Cię do działania online? Masz pomysł na swoje działania internetowe? Zastanów się, jak Ty możesz coś zmienić w danej niszy? 

Gdzie szukasz zysku online?

Pomyśl, jak możesz zarabiać online? Jaką formą zarobku jesteś zainteresowany? Jak możesz zacząć działać online i mieć przy tym pieniądze? Na jakiej wiedzy chcesz zarobić i co zmienić w swoim życiu, dzięki pracy online? Zastanów się, jaka forma zarobku jest dla Ciebie? 

Blogowanie

Zastanów się, czy blogowanie jest dla Ciebie? Czy masz się czym podzielić ze swoimi czytelnikami? Jak często chcesz blogować? O czym chcesz blogować? Jakie masz pasję i zainteresowania, którymi możesz się podzielić? Na pewno blogowanie daje Ci ogrom możliwości, ale jest to bardzo czasochłonne. Dzięki blogowaniu możesz zbudować świetną markę. Możesz zbudować ciekawą osobowość, która coś zmienia online. Ale na blogu musisz mieć ogrom ruchu, aby na nim zarobić, więc nie jest to łatwe zadanie. Nikt nie będzie klikał w Twoje linki czy banery, jeśli nie ma zaufania do strony. Musisz zbudować ciekawą społeczność, aby coś osiągnąć online na blogowaniu. Na pewno musisz zachęcić do czytania Twoich wpisów. Na pewno musisz myśleć, jak dodać linki afiliacyjne czy reklamy na blogu, aby nie przeszkadzały, a dawały Ci pieniądze. Jest wiele sieci afiliacyjnych czy sieci reklamowych, na których możesz zarabiać, więc wybierz coś związanego z Twoim blogiem. 

Usługi

Z usługami jest na starcie najłatwiej, ale to znowu wymaga Twojego czasu i musisz się na  czymś znać. Nie mając doświadczenia w temacie i zaczynając od zera, nie będziesz umiał robić konsultacji czy doradzać. Więc dlatego jest blogowanie, aby zacząć się rozwijać, abyś nabrał energii i doświadczenia. To ciężkie zadanie, ale możesz sobie dużo zażyczyć za takie usługi. Jeżeli masz w czymś doświadczenie, to warto nad tym popracować i dzięki temu robić usługi dla innych w potrzebie. Może masz doświadczenie na etacie? Wtedy warto je przenieść w świat online! 

Produkty

Zastanów się, czy nie możesz sprzedawać kursów? Szkoleń? Czy innych produktów, jak ebooki? Musisz dopasować się do problemów swojej niszy i zrobić z tego solidny produkt. Zastanów się, co Ty możesz zrobić online, aby osiągnąć sukces? Jakie potrzeby spełnisz w niszy? Jak zdobędziesz zaufanie i spełnisz oczekiwania klientów? Jak możesz promować swoją markę, aby mieć wyniki w sieci? Jaką zbudujesz relacje z klientami i co dzięki temu będziesz wiedzieć o niszy? Zastanów się dobrze, co możesz sprzedawać online? 

Freelancing

Zastanów się, czy nie chcesz być na swoim i robić to, co kochasz. Wiele osób chce być wolnymi strzelcami, ale się im to nie udaje. Bo nie umie się zmotywować do pracy i być dla siebie surowym szefem. Samo działania, jako freelancer to nie jest żaden kłopot. Trzeba utrzymać ciągłość pracy i mieć co chwilę nowe zlecenia, więc trzeba odbudować opinie i rekomendacje. Umiesz działać w presji czasu i zrobić projekt na czas? Wiesz, co robić dalej, aby osiągnąć swoje cele jako freelancer? Masz jakąś specjalistyczną wiedzę, którą możesz się podzielić z innymi? Musisz dostarczyć odpowiednie usługi, które zadowolą odbiorców? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top