Gdzie chcesz być kolego? Co robisz, aby osiągnąć cele?

Gdzie chcesz być kolego? Gdzie jesteś teraz? Jak chciałbyś zmienić swoje życie?

Czy robisz wszystko, by zmienić swoją obecną sytuację? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele online? Czy będzie łatwo coś zmienić? Na pewno nie… ale nie ma co się poddawać! 

Gdzie chcesz być kolego? 

Każdy wie, gdzie chce być, ale nie widzi, gdzie jest teraz i czego potrzebuje, aby dojść do upragnionego celu. Wielu z nas poddaje się na początku drogi. I tu robi wielki błąd. Ty tego nie rób… Będziesz chciał to zrobić wiele razy, więc tu leży Twoja wytrwałość i to jak bardzo chcesz osiągnąć sukces.

Każdy dzień to nowe możliwości i kolejna walka ze sobą, ale nie ma się tym co przejmować, gdy jesteś konsekwentny. Bo będzie ciężko, trudno, zawile i tak dalej… Ale nie poddawaj się. Zrób coś dla siebie i zacznij się rozwijać. Pokaż sobie, że dasz radę! Że masz siłę do działania i rozwijania siebie. Bo to, co chcesz osiągnąć samo się nie zrobi. Nie będzie tak, że będziesz myśleć o swoich celach i kiedyś one się spełnią…  Że wizualizacja Ci pomoże. Samo myślenie możesz sobie wsadzić w dup^&!

Bo bez działania nie ma nic. I to kolejny problem, gdy działasz to musisz być produktywny. I to kolejne wyzwanie dla Ciebie. Bo samo działania nic nie daje, jeśli nie ogarniasz co jest ważne i co przybliża się do swojego celu. Bo można uważać, że zrobiło się wiele, a na koniec dnia nie widać tych rezultatów. Plan nie jest wykonany. A Ty dalej myślisz nad myśleniem…

Sorka, nie ma lekko. Nawet, gdy się działa to trzeba to robić skutecznie. Zgodnie z planem i celami. A Ty dalej czekasz na idealną chwilę, która nie nadejdzie. Ja sam się na tym łapię często. Czekam nie wiem na co, ale lęki mnie ograniczają. I tu jest mój problem. Może i to Twój problem.

Jak Ty chcesz się rozwijać? Co jest ważne dla Ciebie? Ile masz zasobów i możliwości na osiągnięcie celu? Zastanów się nad tym, gdzie chcesz być kolego i co możesz zrobić, aby się tam dostać!? Zacznij już dziś!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Do czego dążysz?

Scroll to top