Ten strach i lęk… Dlaczego on nas dosięga i jak go pokonać?

Ten strach i lęk to jest najgorsze co spotyka człowieka w życiu.

Przez niego wiele osób nie robi, to co jest konieczne. Przez lęk i strach wiele z nas nie osiąga nic lub ma bardzo małe efekty. Co Ty zrobisz, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie? Czy podążasz za celem czy dajesz się swoim lękom?

Ehh… ten strach i lęk! Co z nim zrobić?

Ten strach i lęk to jest coś co wiele osób paraliżuje. Mnie także, jak każdego innego. Ale trzeba z tym lękiem działać! Tylko jak, gdy to co chwilę powraca. Gdy ciągle go czujesz i nie masz przez to żadnych efektów. Jest ciężko pokonać ten strach i lęki, który powoduje, że nic nie robimy. Jak to pokonać? Co zrobić, aby lęk nie paraliżował?

Z tym jest różnie, bo każdy ma inne natężenie lęku. Każdy ma inne objawy lękowe. Każdego inaczej ten strach paraliżuje. Ale dlaczego ten lęk musi być? Po co? Czy organizm się broni czy co innego? Jak można to pokonać? Zadaje sobie codziennie to pytanie, jak każdy inny, którego dosięga lęk. Jak myślisz, dlaczego się boisz? Co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele, mimo poczucia lęku?

Jak Ty pokonujesz lęki? Czy tylko konfrontacja pomaga? Jak inaczej pokonujesz ten strach i lęk? Warto wiedzieć, że wiele osób sięga lęk i trzeba z nim jakoś walczyć. Nie jest to proste, ale jakoś trzeba to pokonać. Będzie na pewno ciężko i będzie niekomfortowo. Ale może z czasem tan lęki minie przy częstej konfrontacji? Ale ile można się konfrontować? Ile razy masz przeżyć ten strach? To jest dopiero walka o swoje życie… to jest walka ze sobą! Więc jak Ty możesz pokonać lęk?

Co jeszcze chciałbym Ci o tym napisać? Na pewno to, że nie możesz się poddawać, tylko działać. Wiem, wiem łatwo powiedzieć, ale bez działania i pracowania nad lękiem nie będzie efektów! Trzeba dobrze zarządzać sobą, aby każdego dnia rozwijać się w swojej branży. Trzeba poszerzać strefę komfortu. Ale

Wiem, ten cholerny lęk! Ten cholerny lęk Cię paraliżuje i mnie też! Ale trzeba z tym walczyć! Trzeba to pokonać i dawać z siebie wszystko! Chociaż mały krok, ale każdego dnia jest dobry. Nie będzie ciężko… Będzie OGROMNIE ciężko i nie będziesz chcieć dalej działać. Zacznij od siebie i pokonaj ten lęk. Wierzę w Ciebie i w to, że pokonać ten strach i lęk! Na pewno Ci się uda i pokonasz to wszystko i wygrasz tę walkę z samym sobą! Masz pomysł na siebie? Wiesz, jak pokonać lęk? Na pewno musisz walczyć ze sobą i codziennie robić coś, czego się boisz. Jakie Ty masz sposoby na pokonanie lęku?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty? Czego się boisz? Co powoduje u Ciebie lęk?

Scroll to top