Jak napisać komentarz? Czy komentowanie innych stron jest łatwe?

Jak napisać komentarz, aby autorzy i Ty był zadowolony?

Jak u Ciebie z pisaniem komentarzy u innych osób? Czy robisz to dobrze? Czy robisz wszystko, by komentarz był wartościowy dla czytelnika, Ciebie i autora wpisu? Czy ciężko jest napisać dobry komentarz? 

Jak napisać komentarz, który zmieni świat? 

Nie jest to łatwe i ja ciągle się tego uczę. Wiele trzeba napisać i dużo pisać w ogóle, aby osiągnąć swoje cele komentowania. Ostatnio się tym interesuję i tak myślę, jak to mogę zrobić lepiej. Jak u Ciebie z tym komentowaniem? Czy łatwo jest napisać dobry komentarz? Nie sądzę, że każdy umie to robić dobrze, bo samo napisanie dobry wpis nic nie da. Więc tu odpada spora część ludzi, którzy przyszli tylko spamować swoje portale. Ciężko jest dla autora, gdy widzi coś takiego. Naprawdę ciężko jest działać, gdy widzi się tyle spamu w komentarzach. Masz tak samo? Wiele z nas nie umie dawać wartości w komentowaniu, a o to w tym chodzi! Przeczytaj dobrze komentowany artykuł i zastanów się, jak swoim komentarzem możesz dać wartość. Jak możesz coś dodać od siebie? Co Twój komentarz zmieni w danym artykule? Jak możesz przekazać swoją wiedzę i doświadczenie? Masz tyle rzeczy, którymi możesz się wykazać. Zwłaszcza swoim doświadczeniem. Możesz też pokazać swój punkt widzenia. Dodać opinię na dany temat. Masz wiele rzeczy, którymi możesz się wykazać. Ale czemu jesteśmy tacy leniwi? Chcemy szybko dodać link do komentarza i potem i tak go ktoś skasuje. Czy warto? Na pewno nie! 

Co jeszcze jest ważne? Może zagadaj do autora i spytaj o jakiś wpis gościnny. To taka dodatkowa możliwość dla Ciebie i Twoich czytelników i czytelników innego autora. Ale tylko o tym wspominam, bo jakoś nie jestem do tego dobrze nastawiony. 

Zastanów się też nad tym, jaki Ty komentarz chciałbyś dostać, gdybyś miał dany artykuł? O czym chciałbyś napisać? Czego spytać? Warto też zadawać pytania autorowi i wchodzić w dyskusję. Może masz inne zdanie na dany temat? Może inne doświadczenie? To też dobry sposób, aby wykazać się komentowaniem. Więc masz tyle możliwości na wybicie się w komentarzach. Masz pomysł na to, jak Ty zaczniesz komentować inne blogi czy strony? Może wypracujesz sobie jakiś proces na komentowanie? Będziesz robił coś innego? Może masz inny pomysł? Warto szukać nowości. Warto robić wszystko, by osiągnąć swoje cele. Promowanie strony i SEO jest trudnym tematem. Dla mnie to ciężki temat i jeszcze dużo pracy mnie czeka, aby być w tym dobrym. Ale nie poddaję się i ciągle szukam osoby, która może pomoże mi w tworzeniu czegoś ciekawego w sieci. Jakie Ty masz sposoby na komentowanie? Jak Ty chciałbyś się wykazać w swojej niszy? Czy będzie Ci lekko działać na początku? Na pewno nie, bo SEO i komentowanie to ciężki temat i wymaga dużo pracy i wiedzy, aby robić to dobrze! Masz jakieś uwagi, co do tego artykułu? Co chciałbyś dodać od siebie? Co chciałbyś zmienić w swoim ruchu na blogu czy innej stronie, aby osiągnąć cele marketingowe? Czy będzie to dużo pracy? Czy efekty przyjdą szybko? Tego Ci nie powiem, bo to zależy od wielu rzeczy i przede wszystkim od Twojej pracy! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty piszesz komentarze?

Scroll to top