Optymalizacja strony, czyli jak dobrze prowadzić stronę?

Co oznacza dla mnie optymalizacja strony? Co warto na ten temat wiedzieć?

Warto ulepszać swoje wpisy pod wyszukiwarkę jak i pod ludzi, którzy wchodzą na Twoją stronę! Co Ty robisz, aby Twoja strona była naprawdę dobrze ogarnięta? Poprawiasz swoje treści?

Czym jest optymalizacja strony?

Od czego warto zacząć?

Zacznij do SEO.

Warto od tego zacząć, aby strona dobrze się pozycjonowała. Warto nad tym trochę posiedzieć lub komuś to zlecić. Nie jest to proste, ale warto nauczyć się podstaw. Dzisiaj jest to ważne, a gdy masz na przykład bloga, to warto nad tym przysiąść. Jest dużo wtyczek pomagających przy tym! Zacznij od początku strony coś na ten temat robić, aby potem nie mieć kłopotów, że trzeba dużo poprawiać czy coś. Gdy masz stronę wizytówkę czy firmową to nie ma dużo roboty przy optymalizacji, ale przy blogu trochę tego jest.

Warto się nad tym zastanowić jak optymalizacja strony pomaga Twojemu biznesowi. To naprawdę jest ważne… Jak możesz to wprowadzić u siebie? Co możesz jeszcze poprawić i zmienić? Zacznij działać już dziś!

Potem oferta.

To też jest ważne w optymalizacji strony, aby miała ona dobrą ofertę dla Twoich klientów. Nie możesz być jak reszta, musisz się czymś wyróżnić lub mieć naprawdę super ofertę, lepszą od reszty. Jest wiele sposobów, aby mieć super ofertę i przewagę konkurencyjną. Poznaj dobrze niszę i grupę docelową, a będzie Ci łatwo stworzyć idealną ofertę. Masz już jakiś pomysł, jak mieć naprawdę dobrą ofertę w porównaniu do reszty?

Nie bądź jak reszta, bądź pro i zacznij oferować coś naprawdę dobrego, a nie byle co!

Dobra treść zachęcająca do zakupu.

Tu musi popracować dobrze copywriter lub sam, gdy poznasz parę zasad pisania oferty. To nie jest takie proste, ale do zrobienia lub zlecenia innym. Zacznij od podstaw i pomału zacznij pisać jak do przyjaciela swoją ofertę. Potem testy i sprawdzanie i zacznie się dziać magia. Zacznie się sprzedaż. Ale to wymaga już dużo pracy i zaangażowania. Trzeba dużo działać, aby oferta była dobra i skutecznie napisana.

Wezwij do akcji.

To ostatnia rzecz, jaką poza wyjściem ze strony ma zrobić klient. Ma kupić! To jest ostateczny cel Twojej strony. Wiesz, jak to zrobić? Zacznij działać już w tym kierunku!

Jak u Ciebie wygląda optymalizacja strony?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Na co Ty zwracasz uwagę?

jeangrey2020 jean
jeangrey2020 jean
6 lat temu

Dla mojej znajomej już dwie strony optymalizowała firma E-prom i ogarnia też SEO z bardzo dobrym efektem bo, z tego co z nią rozmawiałem to wzrost ruch i sprzedaży jest zauważalny już po kilku tygodniach. Jeżeli więc ktoś nie ma zdolności lub czasu do tego to lepiej zlecić chyba firmie zewnętrznej takie coś.

Scroll to top