Masz wiele pracy, aby dotrzeć do celu. Przygotuj się na pracę i rozwój!

Masz wiele pracy, aby dotrzeć do celu. Nie ma nic za darmo, więc zabierz się za działanie! 

Ile Ty pracujesz nad sobą? Co możesz zyskać, dzięki codziennej i wytrwałej pracy? Naprawdę wiele, ale nie ma nic bez pracy i praktyki. Musisz działać i opracować solidną drogę do celu! Bo droga uczy najwięcej!

Co zrobisz, aby dotrzeć do celu? 

Musisz robić wszystko! I nie poddawać się zbyt szybko, co robi ogrom z nas. Samo to, że sobie ustalisz cel, to nic nie znaczy. Musisz zrobić coś więcej dla siebie i branży! Samo to, że sobie podziałasz parę godzin w miesiącu też nic nie zmieni. Tutaj potrzeba więcej działania. Więcej doświadczenia i dawanie z siebie jak najwięcej. Jesteś na to gotowy? Wiesz, co zrobić, aby dotrzeć do celu i mieć upragniony sukces? Czy masz większą misję w życiu i chcesz coś zmienić w danej branży? Zastanów się nad tym, czy masz na tyle motywacji i energii, aby osiągnąć daną rzecz? 

To się tak wydaje, że sobie podziałasz trochę i nagle coś zmieni się w Twoim życiu. To “nagle” nigdy nie nastąpi! Sukces to wiele działań. Wiele wyrzeczeń i kombinowania, jak tu lepiej i szybciej dotrzeć do celu. Masz na siebie taki pomysł? Czy tylko sobie rozmyślasz i rozmyślasz i czekasz na idealny moment? A co z tym momentem? On nigdy nie nastąpi i będziesz tylko myślał i nic z tego nie będzie. Tak robi wiele osób. Ja też tak robiłem. Też tak kombinowałem, ale nie było z tego żadnych efektów. Bo widzimy u ludzi sukcesu ten końcowy efekt. A nie widzimy pracy ile włożyli w swój sukces. Może ktoś dochodził do celu latami, a Ty chcesz coś osiągnąć w kilka miesięcy? No właśnie! Czy na tyle wierzysz w to, że sobie poradzisz szybko i nie będzie żadnych kłopotów na drodze do celu? Wiele osób tak sądzi, że sukces przychodzi łatwo i przyjemnie. Wiele z nas myśli, że jak ktoś osiągnął coś szybko, to Ty też możesz. Okej, ale może taka osoba miała inne umiejętności i coś spowodowało, że osiągnęła go szybko? Może Ty masz inne umiejętności, wiedzę i tak dalej… Nie można się porównywać do innych, tylko do siebie, aby potem nie mieć pretensji, że coś nie wychodzi i nie ma efektów. Nie ogarniesz wszystkiego szybko, jeśli nie będziesz działał według swoich możliwości. A porównywanie  się i ciągłe rozmyślanie nic Ci nie da! Musisz być najlepszą wersją siebie i codziennie dążyć do tego, aby być lepszym od siebie z wczorajszego dnia czy tygodnia. 

Więc zacznij mieć odpowiednie nastawienie do działania. Aby działać tak, jakie w danej chwili masz możliwości. Trzeba wszystko dostosować do siebie. Do swoich wymagań i zarazem możliwości. Jak masz możliwości działać godzinę, to działaj godzinę. I wtedy sukces może przyjdzie za 10 lat. Ale przyjdzie. Chyba, że działasz na całego i przez większość wolnego czasu, to wtedy sukces przyjdzie w połowę krótszym czasie. Ale to wszystko zależy od Ciebie! Zależy, jak szybko ogarniesz potrzebną wiedzę i praktykę. Wiesz już, co dalej? Wiesz, jakie sobie obrać cele? Czy już wiesz, jaki dać sobie czas na rozwój? Czy wiesz, jakich działań potrzebujesz i masz plan działania? To zacznij teraz! Zacznij teraz! Od dobrego celu, potem planu, a następnie działania! Jesteś gotowy! Więc jazda! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty chcesz osiągnąć swoje cele?

Scroll to top