Jakiego bloga chcesz stworzyć? Masz pomysł na siebie w sieci?

Jakiego bloga chcesz stworzyć? Chcesz się rozwijać, jako bloger? Masz pomysł na swoje treści? 

Na pewno nie ma lekko w budowie społeczności na blogu, ale nie ma co się poddawać! Masz wiele możliwości na to, aby rozwijać się w Internecie, jako bloger. Co Ty możesz stworzyć? Masz jakieś pomysły na to, jaką wartość dostarczyć? 

Jakiego bloga chcesz stworzyć? 

Wiesz, jak stworzysz swoje miejsce w Internecie? Ciężko jest blogować i nie wszystko jest łatwe na początku, ale według mnie warto tworzyć, aż osiągniesz swoje cele. Może nie będzie Ci na początku wszystko szło dobrze, ale jak nauczyć się obsługi platformy blogowej, to można robić naprawdę ciekawe rzeczy. Więc zabierz się na początku za ogarnięcie spraw technicznych. WordPress jest mega ciekawym rozwiązaniem, więc warto zbudować bloga na tym silniku. Potem czeka Cię praca nad blogiem, czyli budowa treści i rozwijanie siebie, jak specjalisty w danym temacie. I tu dla wielu osób jest już górka, bo nie każdy ma na tyle możliwości, aby osiągnąć cele blogowe… ale szukaj tego czasu, bo warto rozwijać bloga! Warto pisać samemu treści i rozwijać swoje umiejętności. Blogowania można się szybko nauczyć! Więc zabierz się do pracy. 

Zobacz, że jest wiele blogów na różne tematy i może Ty się w czymś wyróżnisz? Może dodasz więcej wiedzy i praktyki do swoich treści, niż konkurencja. Może będziesz miał inny sposób myślenia i działania. Może masz ciekawy punkt widzenia… możesz się wyróżnić wieloma rzeczami! Więc wybierz swoje USP, czyli coś, co wyróżni Cię ponad inne blogi. Zastanów się nad tym, jakie treści chcesz tworzyć. Czy masz coś do przekazania swoim potencjalnym czytelnikom? Czym chcesz się podzielić? Czy będzie łatwo blogować na początku? Na pewno nie, ale nie ma co się poddawać w gorszych chwilach, czy to zwątpienia, czy lenistwa. Ale nie ma co się poddawać! Działaj każdego dnia, aby stawać się coraz lepszym blogerem. To nie jest łatwe zadanie na początek, ale nauczysz się działać na blogu i będziesz mieć coraz lepsze wyniki. Więc rób wszystko, aby wyznaczyć sobie cele i stworzyć plan na siebie, jako blogera. 

Zastanów się nad tym, co chcesz zmienić w życiu swoich czytelników? Czy jest lekko działać w tych czasach, gdzie jest tyle blogów? Nie… niestety konkurencja jest duża, ale nie ma co się załamywać. Znajdziesz swój styl i zaczniesz blogować naprawdę dobrze, lecz potrzebna jest praktyka i tyle! Trzeba robić swoje i działać każdego dnia, a nie tylko rozmyślać i kombinować oraz szukać łatwiejszej drogi. Nie ma dobrej drogi, bo każdy bloger jest inny i ma inne cele, więc działaj z tym co masz i z jaką wiedzą masz. Początki mogą być trudne, ale nie ma co się poddawać. Rób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Od Ciebie zależy ile pracy wdrożysz i jak zmienisz swoje życie. Zastanów się dobrze nad swoimi celami i zacznij działać! Aż do efektu! Wszystko jest do zrobienia, ale nie ma co się załamywać przy pierwszych porażkach. Co zrobisz po przeczytaniu tego wpisu? Może poszukasz jakiegoś tematu na bloga? Czym się interesujesz i jak to możesz wykorzystać? Masz pomysł na siebie w Internecie? Jakiego bloga chcesz stworzyć?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

O czym Ty chcesz blogować?

Scroll to top