Gdzie idziesz? Swoją drogą? Dlaczego pasja jest taka ważna?

Gdzie idziesz? Do czego dążysz? Co robisz, aby osiągnąć cel? Co jest dla Ciebie ważne?

Posiadanie celu jest bardzo ważne! Czy Ty posiadasz coś, co sprawia, że chce Ci się działać? Co motywuje Cię co do codziennych działań? 

Gdzie idziesz? Do czego dążysz? 

Te pytania są bardzo ważne, gdy zaczyna się działać i ogarniać swoje życie. Nie ma tak, że sukces sam przyjdzie. Nie ma tak, że będzie on szybko i bez działania. Na sukces trzeba sobie zasłużyć. Każdy dzień walki i przeszkód to będzie norma dla Ciebie. Jak Ty chcesz zacząć się rozwijać? W czym chcesz być dobry? Co Cię pasjonuje? Jaki cel jest dla Ciebie w danym momencie ważny? Ile chcesz osiągnąć i dlaczego w tym temacie?

Ja bardzo lubię marketing i sprzedaż i staram się w tym być coraz lepszy, ale wiesz co? Rozwój to cholernie trudna droga! Bardzo trudna i skomplikowana. Jeszcze jak się choruje i ma się problemy zdrowotne to wszystko przychodzi z trudem. Ale to nie ważne w tym momencie. Ważny jesteś Ty i uświadomienie Ci, że możesz wiele, ale trzeba się postarać nad tym, aby działać z celem i planem na czele.

Bo zdarza się, że nie ma miesiącami efektów. Bo musisz drążyć tunel w różnych kierunkach i nie wiesz, czy idziesz w dobrym kierunku. Czasem zatrzymujemy się przed skarbem, bo nam się wydaje, że “nie mam efektów”. Ale jak już są to lata i nie ma efektów, to znaczy, że warto byłoby coś zmienić. Nie znam na to dobrej odpowiedzi, bo nie wiem, ile musisz zrobić aby osiągnąć cel. Mi to zabrało już kilka lat i dalej nie ma dużych efektów. Ale wiesz co? Mimo gorszych dni, gdzie nic nie robię, to się nie poddaję. Jak pozwala mi zdrowie to robię tyle, ile mogę i chociaż się zastanawiam, to brnę z moją pasją dalej. Nie ma lekko, ale co zrobię? Poddam się i co? Co będę robił? Co będę ogarniał? Co stanie się z moją pasją bez działania? Chce się rozwijać w marketingu i do tego dążę. A Ty jakie masz pasje? Do czego dążysz? Napisz w komentarzu z linkiem do swojego projektu! A Ty, gdzie idziesz? I co jest Twoją pasją?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co jest Twoją pasją?
Ja uwielbiam marketing, ten tradycyjny jak i internetowy.
Podziel się swoimi pasjami!

Scroll to top