Moje zdrowie, moja choroba — dlaczego warto szanować zdrowie?

Moje zdrowie jest bardzo ważne i chcę się zapytać, czy chorujesz? Kiedyś chorowałeś?

Masz styczność z chorobą? Jak tak, to wiesz, dlaczego tak ważne jest zdrowie.

Bo zdrowie to najlepsze co możesz dostać. Nie ważne, że nie masz pieniędzy czy sukcesów, ale gdy masz zdrowie, to możesz to wszystko osiągnąć. Bo zdrowie to wielki dar, który dostajemy zazwyczaj od narodzin.

Zdrowie pozwala na wiele i daje dostęp do wielu możliwości. Gdy jesteś zdrowy, to naprawdę możesz zrobić wszystko mieć wszystko…

… gdy go nie masz, to nie ma tak łatwo. Bo wszystko też zależy od rodzaju choroby czy niedoskonałości.

Musisz zdać sobie sprawę, że masz coś wspaniałego w swoim życiu i stać Cię na naprawdę wiele. Zdrowie daje Ci siłę do działania i daje Ci pracować jak każdy normalny człowiek. Bo praca człowieka uszlachetnia, jak to mówi mój Tata.

Dlaczego nie szanujesz zdrowia? Zobaczysz, jak będzie Ci na nim zależało, gdy zachorujesz! Wtedy zobaczysz, jaka to wartościowa rzecz. Nie możesz nie szanować tego wspaniałego daru. Po prostu bądź wdzięczny za swoje życie i dawaj z siebie wszystko, bo musisz spłacić Temu Komuś na górze, swoje zdrowie i to, że jesteś zdrowy. Pokaż, że jesteś wdzięczny za to, co masz i to, co możesz osiągnąć dzięki zdrowiu.

Wiesz, dlaczego szanuje zdrowie i to, że mogę działać w miarę dobrze? Bo zdrowie jest dla mnie obecnie najważniejsze i tyle… Jeśli chorujesz, to wiesz, o czym mówię.

Daj z siebie wszystko w procesie wyzdrowienia i nie marnuj czasu na głupoty. Działaj, rozwijaj się i nie poddawaj się do cholery!!! Bo jak się poddasz, to jakie będziesz mieć życie? Będziesz się rozczulał nad sobą i pogłębiał chorobę?

Choroba daje Ci mandat do tego, aby pracować nad nią i się nie poddawać. Masz działać i pokonać chorobę i tyle lub aż tyle. Bez działania nie ma niczego i musisz się postarać, wyzdrowieć, a potem działać jeszcze lepiej i lepiej, aż WYZDROWIEJESZ…

I wtedy zobaczysz, czym jest dobre i wspaniałe życie, bo moje zdrowie jest dla mnie najważniejsze!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Szanujesz swoje zdrowie?

Scroll to top