Daj sobie powód! Co jest ważne w początkowej fazie?

Daj sobie powód do działania! Pokaż sobie ,że możesz wiele. Będzie ciężko, ale cóż…

… poradzisz sobie! Co Ty robisz, aby wiedzieć, dlaczego działasz online? Masz swoje “dlaczego”? Wiesz, do czego dążysz każdego dnia i jakie masz sukcesy przed sobą? 

Daj sobie powód, aby działać! 

Nie ma tak, że zawsze będzie dobrze. Będą gorsze dni i nie będzie Ci się chciało działać. Ale co zrobić wtedy? Albo sobie odpuścić albo działać mimo przeciwności. Nie ma innej opcji, bo nie będzie Ci się chciało często! Bo nie jesteś robotem i nie będziesz działać zawsze na sto procent.  W końcu przyjdą dni zwątpienia i nie będzie tak różowo. Bo to normalne, że będziesz się chciał poddać. Normalne, że będzie Ci ciężko i nie będziesz sobie radził. Ale daj sobie powód do działania! Daj sobie chwilę refleksji nad sobą i swoim działaniem. Zacznij od swojego: DLACZEGO?

Dlaczego chcesz działać? Jakie masz cele? Co chcesz osiągnąć? Co napędza Cię do działania każdego dnia? Ile masz możliwości? Jakie masz zasoby? Dlaczego chcesz działać w danym temacie? Co sprawia Ci radość i zadowolenie? To są czasem trudne pytania i trzeba nad sobą pracować, aby wiedzieć, czego się chce! TYLE! Nie ma tak, że samo się zrobi, a Ty będziesz ciągle zadowolony. Musisz dać z siebie wszystko! Pokazać sobie, że dasz radę. Jeszcze raz, daj sobie powód do działania. Znajdź swoje dlaczego i miej: CEL!

Bo posiadanie celu jest bardzo ważne i trzeba go mieć, aby znać kierunek działania. Do tego plan i można przenosić góry, jeśli się będzie działało. Jednak posiadanie celu jest konieczne w tych czasach. Jest tyle rzeczy, które nas rozprasza. Musisz się bardzo skupić, aby osiągnąć swoje cele. Nie będzie tak lekko na początku, więc musisz się naprawdę za siebie zabrać! Pokazać, że ma się coś do przekazania, że można wiele mieć i nie poddawać się za szybko. Bo: SKUPIENIE!

Skupienie jest ważne i nie możesz bez niego działać. Skup się na swoim działaniu i zacznij się realizować w danym temacie. Bo każdy dzień może być wyjątkowy i trzeba zapieprzać, aby mieć określone rezultaty. Bo wiele osób mówi, że jest łatwo. Że nie trzeba wiele czasu i pieniędzy, aby coś osiągnąć. Nic bardziej mylnego! Trzeba poświęcić i czas i pieniądze, aby osiągać więcej niż reszta. Zastanów się, jak Ty zaczniesz dążyć do swojego celu? Co chcesz osiągnąć dzięki swojej pracy? Ile chcesz włożyć w swoje działanie pieniędzy? Jakie masz umiejętności i co chcesz osiągnąć poprzez swoją codzienną pracę?

Daj sobie powód do działania. Każdy jest dobry. Niezależnie co wymyślisz. Bo to ma być Twój powód, a nie kogoś innego. To ma być coś Twojego. Twoja wewnętrzna motywacja i zaangażowanie zaprowadzi Cię do sukcesu. Jak Ty chcesz działać, aby osiągnąć swoje sukcesy? Ile masz w sobie siły do działania? Jakie chcesz mieć efekty pracy? Chcesz być zadowolony ze swojej pracy? Zacznij naprawdę się realizować i rozwijać każdego dnia! Może nie jest to łatwa droga, ale musisz się postarać! Poświęcić swój czas na działanie!

Jak Ty chcesz się rozwijać? Jak chcesz osiągnąć swój cel? Ile masz możliwości? Daj sobie powód do działania. Daj sobie czas. Nie poddawaj się za szybko i staraj się być coraz lepszym! Bo droga nie jest łatwa, a Ty musisz się wykazać. Zacznij od celu, planu i skupieniu na tym, co najważniejsze.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Dlaczego Ty działasz?

Scroll to top