Zrozum swoje problemy… jakie Ty masz wyzwania?

Zrozum swoje problemy, które masz na drodze do swoich sukcesów.

Ciężko jest działać, gdy nie widzisz swoich problemów. Wiele osób ma jakby klapki na oczach i nie widzą, co przeszkadza im do osiągnięcia celu. Czemu tak jest? Zastanawiałeś się kiedyś?

Zrozum swoje problemy, aby być przykładem dla innych! 

Jak tam Twoje wyzwania? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Ciężko, co nie? Aby stać się dobrym specjalistą i dawać ludziom swoje doświadczenie, to samemu musisz dużo w sobie zmienić. Ale nauka z problemów są najlepsza! Wtedy uczymy się najwięcej i mamy wiele więcej doświadczenia do przekazania innym. Ale ciężko jest pokonać drogę do celu. Ciężko jest przyznać się do błędów. Więc nie każdy zaczyna od siebie, a próbuje zmienić świat. Ja mam wiele do zmiany w życiu. Mam swoją chorobę i wiele złych nawyków i przekonań, ale się nie poddaję… Jak jest z tym u Ciebie? Co możesz zmienić w swoim życiu, dzięki pracy nad sobą? Czy możesz dać przykład innym? Że da się osiągnąć cel? Na pewno masz wiele przeszkód na swojej drodze… jak je pokonujesz? Co chcesz pokazać swoim przykładem? Jak ogarnąłeś problem i jak możesz przekazać wiedzę na ten temat innym?

Na pewno masz już jakieś doświadczenie w swojej niszy i możesz się czymś podzielić. Na pewno masz trochę wiedzy, która się przyda innym! Więc zabierz się za stworzenie jakiegoś ebooka? Może kurs na dany temat? Wiem, wiem… to długa droga, aby zebrać swoją wiedzę w kurs, ale jeżeli Ci się nie śpieszy, to możesz pomału tworzyć szkic tego, co chcesz przekazać innym. Warto mieć też dziennik, czy zapisywać sobie pomysły na swoje szkolenia. Na pewno Twoje problemy Cię czegoś nauczyły. Jak możesz zebrać wiedzę na ten temat i pomóc osiągnąć cel innym? Zastanów się nad tym dobrze! Co możesz zyskać, dzięki pracy nad sobą? Na pewno wiele! Więc spisuje swoje pomysły i swoje przemyślenia. Może pomogą one innym osiągnąć cele? Może zainspirują innych do działania? 

Ja chcę bardzo udowodnić, że z moją chorobą mogę wiele osiągnąć. Jest to bardzo ciężkie, bardzo… ale co poradzę? Mam się poddać? Mam dalej nic nie robić? Wolę prowadzić swojego bloga i każdego dnia, być o ten ułamek procenta lepszy. Wtedy czuję, że jestem coraz bliżej, ale wcale nie jest mi łatwo! Każdy dzień to walka ze sobą i z chorobą. Więc nie ma lekko. Ty, jako zdrowa osoba powinieneś bardzo za to dziękować. Dziękować za to, że możesz pracować i nie mieć lęków czy zaburzeń. Dla mnie to codzienna walka i chcę zainspirować innych chorych do tego, aby i oni zaczęli coś zmieniać w swoim życiu. To bardzo trudna i wymagająca walka, ale co poradzę? Mam swoje cele i chcę do nich dążyć! 

Jakie Ty masz wyzwania na swojej drodze? Co chciałbyś zmienić w sobie i co pokonać, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy? Już Ci mówię, że będzie to wiele pracy, ale nie ma co się poddawać. Wszystkiego nauczysz się z czasem! Więc zacznij pracować nad tym, co przybliży Cię do sukcesu! Zrozum swoje problemy i zacznij nad nimi pracować! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top