Czego nie robić działając online? Czego unikać?

Czego nie robić działając online? Na pewno jednego! Nie poddawać się! 

To jest chyba najważniejsze, aby zbyt szybko się nie poddawać. A robi tak wielu początkujących! Jak z tym jest u Ciebie? Czy robisz wszystko, by osiągnąć swoje cele? Masz na siebie pomysł i wiesz, do czego dążysz?

Czego nie robić działając online? 

Masz ustalone to, czego nigdy nie zrobisz? Że się nie poddasz? Że nie będziesz się przejmować porażkami i zaczniesz wyciągać wnioski? Zastanów się nad tym dobrze i zrób wszystko, by osiągnąć zamierzone sukcesy. Na pewno nie ma co się przejmować pierwszymi kłopotami z działaniem, bo je każdy! Na pewno czeka Cię wiele pracy, ale co poradzisz? Nic nie przyjdzie samo. A to, że Ci się nie chce lub masz gorszy dzień, to nic. Odpoczniesz kilka dni i wrócisz do działania? Czy odpuścisz? Wiele z nas odpuszczać po kilkunastu dniach działania! Wiem, ile razy ja chciałem się poddać… ile razy chciałem odpuścić… ale mimo tego działałem! Mimo tego się nie poddawałem, tylko rozwijałem się, gdy była na to sytuacja. A to, że jest ciężko mi z chorobą, to nic nie poradzę. Działam w swoim, wolniejszym tempie i nie poddaje się zbyt szybko. Wiem, jak ciężko jest mi działać, ale nie okazuje tego, bo mam motywację i ambicję do działania. Jak z tym jest u Ciebie? Jakie masz wymówki? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Wiesz, czego nie możesz już robić, co nie? I co zrobisz z wiedzą na ten temat? Co zrobisz? Odpuścisz, czy zaczniesz działać każdego dnia? Na pewno czeka Cię wiele pracy, ale nie ma co się poddawać. Będzie potem jeszcze więcej pracy i jeszcze więcej wymówek na drodze!

Jakie Ty masz cele do osiągnięcia? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces online? Czym się będziesz zajmować? Jakie masz pasję, które możesz zamienić w pieniądze? Na pewno nie ma łatwej drogi do Twojego celu. Masz na pewno wiele do poprawy w sobie, więc nie poddawaj się zbyt szybko! Na pewno nie możesz ciągle sobie odpuszczać… nie możesz ciągle się poddawać i dawać się wymówkom. Te trzy rzeczy będą Cię atakowały na każdym kroku! Codziennie będziesz chciał to rzucić… codziennie będziesz miał chęć się poddać i przestać działać. Najwytrwalsi to pokonają i będą mieć sukcesy! A ci słabsi powiedzą, że nie ma czegoś takiego, jak sukces! I nie ma co słuchać się innych. To, że komuś nie nie udało, to nie znaczy, że tak będzie u każdego! Więc zabierz się do pracy i udowodnij innym niedowiarkom, że się da osiągnąć swoje cele! To będzie ciężkie zadanie, ale nic nie poradzisz! Musisz ogarnąć siebie i swoje cele i zacząć się rozwijać! Masz tyle do ogarnięcia, aby działać skutecznie. Wiem, ile pracy jest potrzebne, aby osiągnąć cele. Ile trzeba zmienić w głowie, aby mieć rezultaty w swoim życiu. Najgorsza jest ta zmiana swojej mentalności i tego, aby nauczyć się działać systematycznie. 

A Ty? Masz na pomysł na siebie? Wiesz, czego unikać? Co chciałbyś zmienić w swoim życiu, aby osiągnąć swoje cele? Czy będzie to dużo pracy!? Ogrom, więc nie wiem, na co czekasz! Tylko Twoja zmiana mentalności i działanie przybliży Cię do osiągnięcia sukcesu w Internecie czy poza nim! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top