Nie zawsze będzie lekko! Jaki mieć plan na siebie?

Nie zawsze będzie lekko! Jak u Ciebie z tym działaniem?

Ciężko się działa, gdy nie widzi się dużego postępu i nie ma szybkich efektów. Każdy na to liczy, ale nie zawsze się to zdarza! Nielicznym udaje się zdobyć szybkie sukcesy. Czy Ty jesteś wytrwały i czekasz na swój sukces? 

Pamiętaj, że nie zawsze będzie lekko! 

Będziesz działać aż do osiągnięcia celu? Czy masz na tyle wytrwałości, aby osiągnąć sukces online? Masz odwagę się nie poddać zbyt szybko? Bo najłatwiej jest się poddać i powiedzieć, że nie ma sensu działać. Zastanów się nad tym, jakie Ty masz nastawienie? Czy masz w sobie tyle siły, aby pokonać przeciwności losu i zacząć się rozwijać? Co takiego masz do przekazania swojej grupie odbiorców? Co chcesz zmienić w swoim życiu na lepsze? Czy to długa droga? Czasem tak… ale nie ma co się poddawać! Trzeba cisnąć każdego dnia, aby osiągnąć swoje cele. A nie wielu z nas ma też czas na rozwój siebie.  Niektórzy mają pracę na etacie, drudzy rodzinę czy dodatkowe etaty… i wtedy jest ciężko pozbyć się źródeł dochodu. Myślę, że w takim przypadku ciężko jest zacząć pracę w sieci. I to jest trudne do pokonania. Trudno jest coś zmienić w swoim życiu, gdy czujemy się dobrze z obecną sytuacją. Więc są dwie różne rzeczy, albo nie ma możliwości, albo nie ma czasu. I nie wiem, tak szczerze, co poradzić w takiej sytuacji. Naprawdę jest wiele przeszkód na drodze od działania online. No chyba, ze masz oszczędności i możesz sobie pozwolić na takie coś, że przez kilkanaście miesięcy nie będzie wyników. 

W jakiej Ty jesteś sytuacji i co Ty byś poradził sobie, gdybyś był na końcu realizacji celu? 

Ciężko jest znaleźć idealny kierunek działań. Każdy ma inne życie i nie ma jednej porady na to, jak działać, aby osiągnąć sukces. Co mógłbyś zrobić, aby poświęcić czas na rozwój? Na to, aby chociaż dwie, trzy godziny podziałać w Internecie? Znajdziesz na to czas? Znajdziesz na to motywację i siłę do działania? Co chciałbyś zmienić w swoim życiu, aby osiągnąć swoje cele za kilka lat? Bi nie łudź się, że mając te dwie godziny osiągniesz coś w krótkim czasie. Na wszystko potrzebny jest czas! Co Ty byś zmienił w swoim życiu, aby osiągnąć cele? Czy tworzysz taki cel, który jest realny do zdobycia w Twojej sytuacji? Musisz mieć dobrze określone cele, aby wiedzieć, czy jesteś w stanie je osiągnąć! Nic nie przyjdzie samo i jak nie masz żadnego doświadczenia, to nie osiągniesz sukcesu w kilka miesięcy. No chyba, że trafisz ze swoją usługą lub produktem i on nagle stanie się potrzeby dla wielu ludzi. Ale to zdarza się rzadko, że coś nagle staje się popularne. 

Zastanów się nad tym, co Ty możesz zrobić, gdy nie będzie lekko? Masz plan na gorsze chwile? Wiesz, do czego chciałbyś dążyć w swoim życiu? Czy znasz swoje możliwości? Wiesz, co chciałbyś osiągnąć w swojej niszy? Czy masz coś do przekazania innym? Czy chcesz stać się specjalistą w danym temacie? Czy masz siłę na pokonanie przeciwności? Czy masz na uwadze to, że nie zawszę będzie lekko? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top