Zdrowie, jak ważne jest dla Ciebie i Twoich bliskich?

Jak tam Twoje zdrowie? Masz je? Szanujesz je?

Czy cieszysz się z tego, że jesteś zdrowy? Ile zawdzięczasz temu, że jesteś zdrowy i możesz wiele osiągnąć? Zobacz, że masz tyle możliwości na rozwój! Masz tyle do osiągnięcia, i tego nie szanujesz?

Jak tam Twoje zdrowie?

Może pomyśl nad tym, że zdrowemu człowiekowi jest dużo łatwiej działać i mieć rezultaty. Wiele osób nie szanuje zdrowia i sobie je niszczy… To jest dopiero przykre.

Ja zdrowia jako takiego jak każdy przeciętny człowiek nie mam. I co? Ciężko… Niestety choruję i często choroba mi nie pozwala na wiele rzeczy. Mam gorsze dni i nie da się po prostu pracować.

Ale jak wiele osób nie szanuje tego, że może sobie na wszystko pozwolić i mieć sukcesu w życiu. Że nic ich nie powstrzymuje i nie ma żadnej bariery między nimi a sukcesem (oprócz ich mentalności).

Człowiek naprawdę szanuje zdrowie, gdy ciężko zachoruje. Ile rzeczy się widzi w przeszłości, ile możliwości, gdy było się zdrowym. A teraz? Jest dużo ciężej, ale trzeba iść dalej i mimo choroby działać.  To jest dopiero wyzwanie, a nie jakieś głupoty…

Staraj się szanować to, że jesteś zdrowy i nie masz ograniczeń jak osoby chore.

Często jednak osoby chore mają dużo większą wiarę w siebie i w swoje możliwości. Są to jednak nieliczne osoby. Większość zmaga się z chorobą i ma dużo mniej możliwości niż reszta. Bo gdy choroba przeszkadza Ci, a innym nie, to jednak czuję się pewien niesmak, że inni mogą sobie na więcej pozwolić.

Dlatego szanuj siebie i ciesz się z tego, że jesteś zdrowy i masz siłę na codzienne działanie. Życzę Ci zatem dużo zdrowia i do boju mimo przeciwności!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Szanujesz siebie i swoje zdrowie?

Scroll to top