Dlaczego ludzie się poddają? Co powoduje, że to robią?

Dlaczego ludzie się poddają w życiu i biznesie? Co skłania ich do poddania się?

Nie można się poddawać! Trzeba działać każdego dnia, aby nabierać pewności siebie. Nie ma lekko w działaniu, ale co poradzisz? Rozwijaj się każdego dnia, aby mieć wyniki w swojej niszy!

Więc dlaczego ludzie się poddają?

Co powoduje, że nie każdemu pojawia się sukces na swojej drodze?

Bo nie wiedzą, czego chcą.

Wiesz, czego chcesz do życia i od siebie czy tylko udajesz, że wiesz? Dlaczego wiele osób nie wie czego chce? Bo nie ma planu! To podstawowa rzecz w życiu i biznesie. Nie masz planu więc nie wiesz co masz robić i z tego można wywnioskować, że nie wiesz czego chcesz od siebie itp. Nie wiesz, bo nie masz celu i planu! Czy to takie trudne napisać sobie cele i mieć plan? Wtedy dokładnie wiesz czego chcesz i nie ma z tym problemu. Wtedy idzie dużo łatwiej i szybko się nie zniechęcisz. Wystarczy tyle, aby pozbyć się tego problemu. Wszystko da się naprawić. Czego Ty oczekujesz od siebie i swojego życia? Co chcesz zrobić, aby mieć wyniki i się nie poddawać? Jakie podejmiesz działania, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie? Masz wiele możliwości, więc wybierz mądrze i zacznij się rozwijać w swojej niszy!

Myślą, że będzie łatwo.

Uuuu…. serio tak myślisz? To życzę powodzenia w życiu! Nie ma tak łatwo jak się wydaje. Najpierw trzeba się napracować, aby było łatwo! Bez pracy nie ma niczego! Dlaczego tak wiele ludzi tego nie rozumie? To takie oczywiste… Bez pracy nie będzie nigdy łatwo. Biznes czy cele życiowe to ciężka praca. Nie można poddać się za łatwo. Ale jak tak myślisz to co myślisz, że będzie? Nic nie będzie! Tyle… Nie możesz oczekiwać, że będzie łatwo. Może z czasem będzie łatwiej, ale to z czasem, gdy ogarniesz się w danym temacie. Jest wiele do zrobienia i nie będzie zawsze łatwo. Nie licz na to! Ale nigdy nie przestawaj działać. Nie przestawaj się rozwijać! Nawet, jak jest bardzo ciężko. W końcu osiągniesz sukces w swojej dziedzinie. W końcu uda się działać każdego dnia.

Nie wiedzą, że wszystko wymaga czasu.

Samo się nie zrobi. Trzeba działać i poświęcić czas na naukę i działanie. Bez tego nie ma sukcesu. NIe będzie efektu bez działania i czasu. Czasem trzeba dać sobie czas, aby pewne rzeczy przetrawić czy zrozumieć, ale nie będzie to jednego dnia. To będzie czasem parę dni, czasem tygodni, a czasem lat! Wszystko wymaga czasu i tyle… Już wiesz dlaczego ludzie się poddają? Dlaczego nie mają wyników? Bo chcą szybkich efektów i nie widzą ile pracy potrzeba, aby osiągnąć swoje cele! Dlatego warto dawać sobie czas na rozwój! I nie poddawać się, gdy coś nie wychodzi!

Nie mają odwagi do działania.

To jeden z podstawowych błędów. Strach, lęk czy brak motywacji… To wszystko wymaga pracy i działania. Bez tego nie ma sukcesu i rezultatów. Musisz mieć odwagę do działania i poszerzania swoich umiejętności. Musisz w sobie znaleźć odwagę. To ciężkie, sam to wiem, ale warto się postarać w tym temacie. Odważ się żyć…! Chociaż nie będzie to łatwa droga. Każdy dzień to nowe możliwości i nowe wyzwania! Miej odwagę do działania. Zrób wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Na pewno czeka Cię wiele pracy, ale poradzisz sobie! Masz w sobie siłę!

Myślę, że sukces przyjdzie wcześniej.

Nie ma jednej reguły, kiedy przyjdzie sukces. Jeden ma go szybko, a inny musi dłużej poczekać. Wszystko zależy od każdego i jego sytuacji czy umiejętności. Nie możesz się porównywać do innych, bo każda sytuacja jest inna. Działaj bez względu na przeciwności,  aż w końcu się uda! Na co Ty liczysz? Na szybkie efekty? To licz dalej! Działaj jak najwięcej. Osiągniesz wiele, ale musisz liczyć na to, że czeka Cię dużo pracy. Nic nie przyjdzie samo, jak wielu się udaje.

Nie wierzą w siebie!

To także spotyka i mnie, ale nie warto się poddawać! Wszystko wymaga czasu, ale da się to zrobić! Uwierz w siebie i swoją wiedzę! Postaraj się działać każdego dnia i być lepszym. Staraj się pracować nad sobą, swoją motywacją i rozwijaj się! Zobacz, że warto być pracowitą osobą i pracować nad swoimi wadami.

Dlaczego ludzie się poddają? Już wiesz? Jakie Ty masz wyzwania swoim życiu?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Dlaczego Ty czasem się poddajesz?

Scroll to top