Otwórz się na nowe możliwości! Masz ich tak wiele w Internecie!

Otwórz się na nowe możliwości! Bo masz ich w Internecie wiele!

Dlaczego chcesz akurat działać w Internecie? Co sprawia, że wybrałeś ten sposób, a nie coś lokalnego czy stacjonarnego? Zasięgi i możliwości, co nie? Możesz pracować wszędzie, gdzie masz dostęp do sieci i komputera. Super, nie?

Więc otwórz się na nowe możliwości! 

Pokaż, że można działać w Twojej niszy poprzez Internet. Wiele biznesów jest teraz w sieci i one dobrze sobie radzą. Więc możesz spróbować i Ty! Zastanów się najpierw nad dobrą niszą. To jest najważniejsze, aby nie była zbyt szeroka i zbyt wąska. Taka pomiędzy! Masz? To super! Co dalej? Oczywiście nauka w danym temacie, a potem? Szukanie problemów ludzi i ich rozwiązywanie! Następnie tworzenie oferty dla klienta i sprzedaż rozwiązania! To wszystko w takim skrócie! Zastanów się potem, co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy masz ustalony plan działania i wiesz, do czego dążysz? Zastanów się nad tym dobrze i nie popełniaj błędu, jakim jest brak działania i czekania na idealny moment. 

Więc działanie online jest łatwe? Niestety nie i wiele osób przestaje działać, gdy nie widzi szybkich efektów! Po co Ci te szybkie efekty? Czemu się tak spieszysz? Co powoduje taki pośpiech? Zastanów się nad tym dobrze! Musisz mieć te szybkie efekty? Jak potem udźwigniesz szybki wzrost? Na to też trzeba patrzeć i mieć optymalny wzrost i dobre wyniki finansowe. Może mam inne zdanie niż wiele osób, ale trzeba mierzyć siły na zamiary i zrobić wszystko, by działać w odpowiednim tempie. Oczywiście możesz cisnąc po kilkanaście godzin dziennie, ale co potem z Twoim zdrowiem? Będziesz tracił czas na lekarzy? I nici z tych Twoich wzrostów i działania ponad siły. 

Miej czas dla siebie. Czas dla innych. Żyj! Nie oczekuj, że wszystko przyjdzie samo, ale też nie rób coś ponad siły, gdy nie masz na to ochoty. Są też ludzie, którzy są przyparci do muru i muszą dużo działać, ale wtedy dobry i skuteczny odpoczynek jest ważny. Więc zasada jest jedna. Rób tyle, na  ile możesz, ale szanuj swoje zdrowie i nie poddawaj się zbyt szybko. Bo będziesz się chciał poddać wiele razy. Zastanów się dobrze nad tym, aby wykorzystać te możliwości, jakie daje Internet. Masz wiele sposobów na automatyzację, działanie według harmonogramu, na planowanie wpisów i tak dalej… Masz tyle rzeczy, które możesz wdrożyć, gdy zaczniesz mieć budżet. I będziesz mieć coraz więcej czasu! Chyba do tego się dąży, co nie? Zastanów się, czy nie warto dążyć do takiej wolności? Czy to nie jest super? Zobacz, że na początku masz wiele pracy, ale potem jesteś coraz lepszy i masz coraz więcej czasu na nowości! Możesz testować nowe pomysły i mieć idee na nowe działania. O to chodzi w działaniu w sieci, aby dążyć do automatyzacji procesów i zlecaniu tego, co sprawia CI kłopot. Po to mamy Internet, aby osiągać swoje cele i przy tym bawić się całym procesem. To jest wspaniałe i to daje Ci nową energię do działania. 

Jesteś gotów na takie działanie? Wiesz, do czego dążysz i jakie cele chcesz osiągnąć w Internecie? Masz coś do przekazania swojej niszy? Wiesz, do czego dążysz każdego dnia? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top