Zbuduj solidne fundamenty! Bez tego będzie Ci bardzo ciężko!

Solidne fundamenty to podstawa! Musisz działać i robić te małe kroki! 

Nic nie przyjdzie samo. Trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje cele. Budowa podstaw jest na początku najważniejsza! Co Ty robisz, aby skutecznie rozwiązywać problemy swoich klientów? 

Zbuduj solidne fundamenty! 

Nie ma tak, że zbudujesz dobrego bloga czy ebiznes bez dobrego fundamentu. Tak ja z domem. Musisz zacząć od pewnego momentu i nie poddawać się mimo przeciwności! Bo będzie Ci ciężko je zbudować. Ciężko jest pracować nad sobą. Ciężko jest się zmienić. Zmienić swoje nawyki i swoje przekonania i schematy, które Cię blokują w działaniu. No nie ma super na początku, gdzie często jesteś sam. Gdzie nie widzisz po pewnym czasie sensu. Gdy pracujesz sam i nikt Cię nie zauważa. Nie daje Ci wskazówek. To bardzo ciężkie działać samemu, gdy nie ma się wyników i nie jesteś zauważony! 

Bo to smutne, że ludzie nie szanują tego co robisz. Nie widzą drogi jaką masz. Widzą tylko efekt. Końcowy cel. A sama droga jest najgorsza. Sama wytrwałość i systematyczność. A początki są samotne. Pełne bólu i braku motywacji. I będzie nieraz gorzej, nieraz lżej, ale cały czas trzeba cisnąć do przodu. Pokazać swoje umiejętności i wiedzę. Solidne fundamenty są ważne, ale bez działania są niczym! Bez celu i planu są słabe i kruche. Musisz budować SOLIDNE FUNDAMENTY, a nie fuszerkę i brak profesjonalizmu. A będą takie osoby, które mówią, że chcą pomóc, a tylko podkopują te fundamenty. Sprawiają, że są one słabe i trzeba je łatać i ratować. Są też osoby, które je wzmacniają. To jesteś TY! 

Ty wzmacniasz swoje fundamenty i sprawiasz, że są one mocne i wytrzymają lata. Widzisz to? Rozumiesz? Czujesz? To jest ważne, aby się rozwijać i nie poddawać. Zacznij budować pierwsze ściany! Ściany rozwoju. Ściany rezultatów. Na dobrych fundamentach będą one mocne na wieki! I wtedy nikt Ci ich nie podkopie. Nie będzie czego! Bo będą one mocniejsze niż diament i nie będzie narzędzia, które je zniszczy. Może będą ryski czy otarcia, ale to nie ma znaczenia, bo szybko je naprawisz. Jednak solidne fundamenty się nie zepsują. Ty się nie zepsujesz. Nie poddawaj się w działaniu! 

Musisz mieć wiele sił, aby wybudować dobry dom sukcesu. Zastanów się, jak Ty możesz rozwinąć środek tego domu. Jak możesz go zaprojektować? Nie będzie to łatwe, ale dasz sobie radę. Będziesz działać mimo przeszkód. Będziesz działał każdego dnia. Bo tak sobie zaplanowałeś! Bo tak chciałeś! Trzeba naprawdę poznać siebie, aby mieć wyniki w działaniu!  Więc zacznij rozwijać swoją internetową działalność. Zacznij od bloga i od szukania pasji. Od znalezienia tego, co ważne dla Ciebie, aby rozwijać się skutecznie. Aby mieć codziennie motywację do działania. Pasja bardzo pomaga i chyba od niej warto zacząć działać! 

W czym Ty chcesz się rozwijać? Wybierz coś i zacznij! Takie proste? Nie zawsze! Musisz się bardzo postarać, aby osiągnąć cel! Może początki nie są miłe i trzeba wiele się nauczyć, ale nie ma co się przejmować porażkami. Wyciągnij wnioski i zacznij działać! każda porażka to jakaś lekcja! Zastanów się, co Ty możesz zrobić, aby mieć pod sobą solidne fundamenty? Jak Ty je zbudujesz? Jak osiągniesz swoje marzenia? 

Dawaj z siebie sto procent i każdego dnia się rozwijaj… To tyle! Reszta zależy od Ciebie i Twojego działania. Oby Twoje cele się spełniły! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty chcesz osiągnąć?

Scroll to top