Determinacja i sukces! Dlaczego warto nad tym pracować?

Determinacja! To klucz w tym, aby mieć efekty i się nie podawać w swoim działaniu!

Warto być w swoim życiu konsekwentnym i rozwijać się w swojej dziedzinie. Jednak nie zawsze będzie łatwo i przyjemnie. Trzeba wielu działań, aby osiągnąć cel! 

Dlaczego determinacja w działaniu według mnie jest kluczowa?

Dlaczego determinacja jest taka ważna? Czemu warto sobie ją wypracować i każdego dnia działać… Mimo przeszkód i gorszych dni! Nie będzie Ci tak łatwo zdobyć odpowiednią wiedzę, ale determinacja Ci w tym pomoże! Bo dzięki niej masz efekty i możesz coś osiągnąć w krótszym czasie. Będziesz się niestety poddawał, ale co zrobisz? Co możesz zrobić, aby zdobyć nawyk determinacji? Na pewno musisz się starać! Na pewno musisz działać! I na pewno robić wszystko, nawet gdy Ci się nie chce. Tyle! Ale niewiele osiągnie to, że będzie mega zdeterminowany. Bo według mnie ciężko wypracować sobie ten nawyk.

Ciężko, gdy działa się na początku, ale jak załapiesz to, że dzięki pracy masz efekty, to będzie Ci dużo łatwiej osiągnąć sukces! Determinacja Ci w tym pomoże. Ale nie możesz przestać działać! Nie możesz się poddać! Nie możesz okazać słabości, bo kilka razy przestaniesz działać i ta determinacja maleje. A potem znowu ciężko jest ją wypracować. Jakoś ten nawyk ma coś w sobie, że on się ładuje. Od pewnej granicy jest OK, ale jak nie działasz to ona maleje i trzeba ją ładować. Nie wiem czemu tak to działa, ale ja wywnioskowałem to po swoim działaniu.

Determinacja i sukces idą w parze, więc trzeba się starać, aby działać. Nie poddawać za szybko. Bo musisz działać ciągle, aby osiągnąć cel? Samo się nie zrobi. Samo się nie napisze. Nie nagra. Nie opisze i nie sprzeda! Wszystkiemu musisz poświęcić czas i zaangażowanie. Bez działania nie ma nic i nie będzie niczego dużego! Nie licz na farta. Nie licz, że wszystko sobie kupisz. Jeśli masz pieniądze to i tak wszystko musisz ułożyć w całość. Musisz być głównym fundamentem sukcesu. Ale jak nie masz funduszy, to wiele rzeczy musisz zrobić sam na początku! Tyle!

Jaką Ty masz misję? Dlaczego działasz? Co powoduje, że chcesz się rozwijać? Jakie Ty masz zasoby? Jakie masz możliwości? O czym lubisz się uczyć? Co chcesz osiągnąć w swoim życiu? Jak pomaga Ci w tym determinacja? Sukces wymaga pracy nad sobą – swoją mentalnością i nawykami oraz przekonaniami! Jak bardzo zdeterminowany będziesz, aby ogarnąć siebie i swoje działanie, aby osiągnąć swoje cele? Nie będzie Ci lekko na początku! Mi nie jest lekko, wiem jak to jest działać bez efektów. Ciągle szukać nowych możliwości i strategii! Nie ma lekko nigdy i nie wiem, czy nie będzie ciężej! Ale nie poddamy się, nie?

Nie poddamy i będziemy cisnąć! Będziemy napierać na mur sukcesu i w końcu go przebijemy z hukiem! Ale przed tym musimy przyszykować narzędzia i siły do działania! Bo nie będzie łatwo zdobyć te narzędzia, czyli wiedzę i doświadczenie. Daj sobie na wszystko czas. Daj sobie czas na działanie i na zdobycie odpowiednich umiejętności. Każdy dzień to wyzwanie i nowa wiedza, więc nie ma co się poddawać. Nie ma co się przejmować błędami i początkowymi porażkami. Wszystko przyjdzie z czasem. Wszystko ogarniesz, jeśli tylko będziesz chciał. Więc zacznij od swojego upragnionego celu. Zacznij od planu i jego realizacji każdego dnia. W końcu osiągniesz cel i nikt Cię nie powstrzyma!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Tobie pomaga determinacja?

Scroll to top