Ważna jest wolność… Czyli dlaczego blogowanie jest super?

Wiesz, że dla mnie ważna jest wolność? 

Co Ty robisz, aby być wolnym? Co robisz, aby każdy dzień Cię rozwijał i dawał Ci nowe doświadczenie? Czy warto, jest się rozwijać? Czy działanie online to wolność? 

Czy dla Ciebie ważna jest wolność? 

Zastanów się, czy chcesz być wolnym, działając online? 

Mogę pracować, gdzie chce.

Dlatego ważna jest wolność! Że mogę pracować, gdzie chce. Wystarczy mi dostęp do komputera i do Internetu. To jest prawdziwa wolność. Tak można się naprawdę rozwijać, gdy nie ma się nikogo pod sobą. Gdy chce się działać, to działam, gdy nie chce, to działam jeszcze więcej.  Samo blogowanie wymaga dużo czasu, więc mogę pracować nad nim tam, gdzie chce. To daje mi wiele możliwości rozwoju. Blogowanie daje mi możliwości budowy marki, zaufania czy społeczności. Nie jest to łatwe, bo trzeba się bardzo starać, aby osiągać cele. Nie ma lekko, chociaż mogę pracować, gdzie chce. Wydaje mi się, że jest jeszcze trudniej. Trzeba się motywować samemu. Trzeba działać każdego dnia i nie ma tak, że ktoś nad Tobą stoi i daje Ci kary i popędza. To z jednej strony dobre, a z drugiej musisz mieć wiele samozaparcia. Zastanów się, jak Ty możesz działać, aby osiągać cele?

Mogę pracować kiedy chce. 

To też daje mi wolność, której nie można przebić. Niestety trzeba działać, aby osiągnąć cele! Mogę pracować kiedy chce, ale nie ma tak, że nie muszę pracować. Trzeba naprawdę się postarać, aby mieć wyniki. Aby mieć efekty. Bo jak się pracuje samemu, to nie ma co się poddawać. Trzeba działać! I być swoim szefem i gonić się do roboty. Do zrobienia wszystkiego, aby wykonać plan. Nie będzie łatwo. Bo początkowo często będziesz sobie luzował i nie zrobisz wszystkiego. Wiem, jak było u mnie, dlatego trzeba nad tym pracować. Działać, a nie czekać na idealny moment! On nigdy nie nadejdzie! Więc musisz zakasać rękawy i działać! Nie zastanawiaj się kiedy… TERAZ! 

Mogę robić to, co lubię. 

To daje mi radość z blogowania. Dzięki temu szybko się rozwijam i mam większe efekty! Robienie tego, co się lubi, daje wiele do motywacji. Napędza człowieka i daje mu większe możliwości. Szukaj więc swojej pasji i spróbuj nad tym pracować. Zrobić o tym bloga i dzielić się wiedzą. Nie będzie to łatwe, ale musisz zacząć być swoim szefem! Pokazać sobie, że dasz radę i możesz się rozwijać samemu… Że możesz wiele dzięki pracy nad sobą i nad swoim blogiem czy biznesem. Robisz to, co lubisz? W czym chciałbyś się rozwijać? Jakie masz plany i co chcesz osiągnąć? Zastanów się nad swoim blogiem i zacznij rozwijać się w swoim ulubionym temacie.

Wyniki zależą od mojego działania. 

Im więcej działam, tym lepiej! Wiele zależy od Twojego działania. Od Twoich możliwości. Musisz się uczyć wielu rzeczy, aby mieć wyniki! Dlatego praca przez Internet jest taka dobra. Jak ważna jest wolność! Musisz to wykorzystać. Zwiększać swoje umiejętności i ciągle się rozwijać. Bo wiele rzeczy na początku zależy od Ciebie. 

Wiele rzeczy mogę zautomatyzować. 

To jest dobre w sieci, więc wiele rzeczy zrobione raz, daje efekty przez kilka miesięcy czy lat. To jest dobre! I nie trzeba mieć jakiejś super wiedzy, aby to zautomatyzować! Musisz tylko mieć ciekawą wiedzę. Dzielić się nią na blogu i rozwijać się w portalach społecznościowych. Jak to zrobisz? To już zależy od Ciebie! Ile masz w sobie wytrwałości i determinacji? 

Nie mam szefa, ale mam wymagania. 

Nie ma tak, że mogę sobie dać fory, bo nikt nade mną nie jest. Trzeba się samemu motywować! Rozwijać i nie poddawać. A to jest bardzo trudne! Trzeba bardzo poznać siebie, aby mieć wyniki! Czeka Cię wiele pracy nad sobą, aby być efektywnym! Jak dla Ciebie ważna jest wolność? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co dla Ciebie jest ważne w blogowaniu?

Scroll to top