Wychodzę, bo? Oto sposoby na to, jak mieć dziwną stronę!

Wychodzę, bo Twoja strona jest do dupy i nie można na niej nic znaleźć…

A Ty kiedy wychodzisz z danej strony? Co powoduje, że nie chce Ci się przeglądać danego miejsca w sieci? Zastanów się, dlaczego Ty nie masz ochoty wchodzić na stronę? Co zrobisz, aby osiągnąć cele?

Wychodzę bo…dlaczego Ty omijasz dane strony?

Masz jakiś zasady, dlaczego nie lubisz przeglądać danego bloga czy portal?

Długo się ładuje.

Dzisiaj to już nie jest takie problem, ale są takie strony, które długo się ładują, ale to często jest wina samego administratora niż hostingu. Można to wszystko ulepszyć i sprawić, aby wszystko działało dobrze. Są nawet do tego strony, które pokazują co jest dobrze, a co warto poprawić w szybkości strony. Są też wtyczki na WP, które przyśpieszają stronę. Jak widzisz, jest dużo opcji, aby strona była naprawdę szybka i ładowała się szybko. Warto mieć na uwadze, aby mieć też dobry hosting, który będzie to wszystko uzupełniał. Musisz poszukać czegoś, co jest dobre dla Ciebie i Twoich oczekiwań.

Brak możliwości kontaktu.

Z takiej strony powinno się wychodzić. Czy to blog czy sklep, to jest to równie ważne! Ktoś musi stać za każdą stroną. Są różne formy kontaktu, więc wybierz coś dla siebie i oferuj taką możliwość. Fajnie jest napisać do blogera czy firmy i dostać odpowiedź. Więc kontakt to kluczowa kwestia, a jak jej nie ma, no to już lipa według mnie… Trzeba rozmawiać z zainteresowanymi ludźmi. Nieraz krótka odpowiedź tworzy sprzedaż Twoich produktów.

Dużo grafik.

Jeszcze jest cud, jak to szybko się ładuje, ale jak jest ich dużo i się ładują długo to jest już katorga. Nie przesadzaj z grafikami, a jak już są, to je optymalizuj. Ma być jakość i tyle… co Ty robisz, aby nie przesadzić z grafikami? Na pewno warto też optymalizować te, które już masz, aby strona załadowała się szybko.

Za mało do czytania.

Może innym to nie przeszkadza, ale mi tak! Jak nie ma co czytać o firmie czy blogerze, to źle się czuję na takiej stronie. Chcę wiedzieć dużo o ofercie, blogerze czy danej firmie. Strona to Twoja wizytówka. Ja sam muszę nad tym popracować. Im więcej dobrej treści, tym lepiej dla Ciebie i Twojej sprzedaży. Dobry opis produktu czy działalności firmy naprawdę dużo daje!

Gify/muzyka/wideo, które samo się włącza.

Unikaj tego! Chyba więcej nie trzeba o tym pisać! To już jest mało spotykane, ale warto o tym wspomnieć.

Błędy gramatyczne i interpunkcyjne.

Ma być bez błędów i tyle, więcej pisać nie muszę?

Wychodzę, bo nie ma sensu oglądać takich stron!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Miej po prostu super stronę!

Scroll to top