Wizja przyszłości! Działanie jest bardzo ważne i konieczne!

Jak tam Twoja wizja przyszłości? Napędza Cię ona do działania?

Warto mieć w swoim życiu cel i wiedzieć, do czego się dąży. Co Ty robisz, by osiągnąć swoje cele? Czy łatwo jest zmieniać swoje myśli i nastawienie? 

Jaka jest Twoja wizja przyszłości? 

Czy Twoja wizja przyszłości Ci pomaga? Jak bardzo Cię motywuje? Warto ją mieć i nad nią pracować, aby mieć efekty w życiu. Nie będzie jednak zawsze różowo i dobrze. Nie będzie zawsze lekko, ale nie możesz się poddawać. To najgorsze co możesz zrobić. Jednak wierzę w to, że się nie poddasz. Masz w sobie siłę!

Jak Ty wyobrażasz sobie wizję swojej przyszłości? Jaka ona ma być? Co będziesz robił, aby osiągnąć cel? Na pewno czeka Cię ciężka praca. Nigdy nie ma lekko, ale jakoś sobie poradzisz. Nie ma jednak tak, że sama wizja wystarczy. Musisz zabrać się za działanie zgodnie ze swoim planem. Zgodnie z celem. Jednak wiele osób myśli, że samo myślenie wystarczy. Szkoda, że tak nie ma, ale sukces nie jest dla wszystkich, albo i jest? Sam już nie wiem….

Zastanów się nad tym, co może Cię motywować? Co może sprawić, że będziesz mieć efekty? Na pewno trzeba mieć motywację do działania. Samo się nie zrobi. Ale jak działać, aby mieć efekty? Bo można robić wiele i nie mieć efektów. To ma być skuteczne i sprawne działanie. Ale nie myślenie i nic nie robienie.

Jak możesz się szybko rozwinąć? Na pewno musisz dawać z siebie wszystko. Na działaniu, na motywowaniu siebie, na planowaniu swoich celów. Bo trzeba działać i tyle. A wiele osób myśli i myśli i myśli… Co da Ci myślenie? – NIC! Co sprawi, że są efekty? – oczywiście działanie! Tyle. Nie ma co nad tym rozmyślać.Bo co daje myślenie? Że boli Cię głowa!

Okej, zacznij od myślenia, ale natychmiast zacznij działać w danym kierunku! Jaka wizja przyszłości będzie Cię motywować? Bo wizja ma dawać motywację i tyle. Pamiętaj o najważniejszym… O DZIAŁANIU! Nie poddawaj się za szybko, tylko każdy dzień ma być skuteczny i wartościowy dla Ciebie i Twoich przyszłych klientów czy czytelników bloga. Zacznij od wizji, a skończ na osiągniętych celach! Powodzenia!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty, co chcesz osiągnąć?
Jaką masz wizję?
Działasz?

Scroll to top