Każdy ma cele! Jak Ty je osiągasz i realizujesz każdego dnia?

Ty masz cele! Każdy ma cele! Warto wyznaczyć je sobie i za nimi podążać i się rozwijać!

Masz cel? To super! Ale co z jego realizacją? Co robisz, by osiągnąć swoje cele i mieć sukcesy na swoim koncie? Czy robisz wszystko, by osiągnąć swój cel? 

Czy każdy ma cele? 

Co napędza Cię do rozwoju? Co chcesz zmienić w swoim działaniu, aby osiągać cele? Co musisz zrobić, aby osiągnąć cel? To nie są łatwe pytania. Nie można zapomnieć o działaniu, ale nie można też zapomnieć o planie i celu, który daje Ci kierunek. Nie ma lekko, ale co zrobimy? Nie każdy zasługuje swoją pracą na sukces! Bo można robić dużo i nie mieć efektów, jakich by się chciało. Nie zawsze praca=sukces. Bo trzeba jeszcze robić odpowiednie rzeczy, aby osiągnąć sukces. Trzeba robić wszystko, aby osiągnąć to, co chcesz i działać SKUTECZNIE! Nie ma z tym lekko, ale trzeba się zastanowić czy to, co robimy faktycznie, przybliża Cię do celu. Efekty, efekty, efekty…

Każdy ma cele i Ty na pewno też, ale czy do nich dążysz i masz skuteczny plan do tego? Noi czy działasz? Czy masz faktycznie wyniki w danej niszy? No właśnie! Bo precyzyjne działanie jest bardzo ważne. Ważne jest odpowiednie działania. Ale nie takie, że niby coś robisz, ale takie, że wiesz, co masz robić i co działać. Tyle! Myślisz, że to takie proste? To zacznij się rozwijać i zobacz, czy to takie łatwe?! Każdy dzień ma być dobrze wykonany na miarę swoich możliwości. Nie mówię tu, aby działać po 20 godzin dziennie, bo nikt tego w dłuższym czasie nie wytrzyma! Ale mieć ten codzienny plan i starać się go wykorzystać jak najlepiej… Tyle, tyle, tyle…

Wiesz już, jak masz działać? Wiesz już, że każdy ma cele i chce coś osiągać, ale nie każdy na to zasługuje? No właśnie! Nie ma lekko. Nie ma efektów bez działania. Ale takiego dobrego działania, a nie udawania! Zacznij od dobrego planu i zacznij się rozwijać. Każdego dnia. W swoim tempie, ale do przodu. Wszystko wymaga pracy i zaangażowania. Więc jak Ty się zaczniesz rozwijać?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty dążysz do swoich celów?

Scroll to top