Działasz czy nie? Podjąłeś decyzję, to zacznij się rozwijać!

Działasz czy na co czekasz? Samo się nie zrobi!

Jesteś gotów na zdobycie doświadczenia? Czy będziesz działać każdego dnia, aby osiągnąć swoje cele? Co masz dla swoich potencjalnych klientów? Czy tworzysz ciekawe rozwiązania dla innych? 

Działasz czy nie? Czy się obijasz? 

Podjąłeś decyzję, że działasz? Jakie masz możliwości? Możesz naprawdę wiele, ale trzeba działać. Mieć cel i plan. Nie poddawać się mimo przeszkód i klęsk na swojej drodze. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie ważne i zacznij się realizować w danej dziedzinie. Będzie Ci trudno, ale co z tym zrobisz? Jak chciałbyś zmienić swoje życie? Co sprawiło, że działasz? Co daje Ci napęd do działania? Jakie masz cele i wyzwania? Odpowiedz sobie na te pytania, bo są one bardzo ważne. Nie będzie lekko i łatwo… Mówię Ci to na samym początku!

Działasz czy czekasz? Co jest według Ciebie lepsze? Co daje Ci wyniki i rezultaty? TYLKO DZIAŁANIE! Nie ma innego wyjścia niż działać. Będzie na pewno ciężko i trudno, więc nie nastawiaj się na to, że zrobisz coś szybko i byle jak i będą efekty…

Zastanów się nad swoimi celami. Nad tym, co dla Ciebie jest ważne. Nie można powiedzieć, że zrobię raz i będzie. Tak się nie uda. To systematyczność i wytrwałość da Ci osiągnięcie celu. Mimo, że jest ciężko to zawsze może być gorzej. Zastanów się nad tym, co chcesz ze swoim życiem zrobić. Jakie chciałbyś mieć cele i dlaczego takie a nie inne? Co napędza Cię do działania? Jak się motywujesz i co chcesz zrobić, aby zdobywać doświadczenie?

Działasz czy nie? Czemu coś Cię blokuje przed działaniem. Na pewno jest to lęk, bo wiem co jest u mnie. Też się boję i wielu rzeczy nie robię, ale daje sobie czas. Za czasem ogarnę to, co najważniejsze, czyli pokonam ten lęk i zacznę działać mimo tych przeciwności.

Jak Ty sobie poradzisz? Jak pokonasz te lęki? Co zrobisz, aby się nie poddawać? Będzie naprawdę sporo pracy przed Tobą i mną. Ja się nie poddam, ale jak będzie u Ciebie? To już Twoje działanie i Twoja decyzja co i jak…

Zacznij się rozwijać i nie daj się lękom. To one nas blokują, ale je ogarniesz z czasem.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działasz?

Scroll to top