Skuteczne działanie… Co powoduje, że masz efekty?

Jak u Ciebie wygląda skuteczne działanie w Internecie? Co warto wiedzieć na początku?

Na pewno nie będzie Ci lekko osiągać sukcesy na początku. Wiele musisz się nauczyć! Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i co możesz poprawić w swoich przyszłych działaniach? 

Co to jest skuteczne działanie? 

Zastanawiałeś się nad tym, co może poprawić Twoje wyniki w sieci? 

Jakie jest Twoje nastawienie?

Nastawienie to podstawa i trzeba nad nim pracować, a to wcale nie jest takie łatwe, bo wymaga ogromu pracy nad sobą. Nie ma lekko, bo wtedy by każdy osiągał sukcesy! Ale praca nad sobą jest skutecznym sposobem na to, aby zmienić swoje życie. Jednak nie będzie zawsze super. Nie zawsze będzie Ci się chciało i przyjdą dni zwątpienia. Wtedy musisz pracować nad sobą jeszcze więcej! A tego nie robi każdy, ja mam z tym częsty problem, ale trzeba jakoś zmieniać to nastawienie każdego dnia. Nie zawsze nastawienie popycha Cię do przodu. Czasem nasze nawyki i myśli nas cofają. Nie pozwalają na działanie i na efekty i to nad tym trzeba pracować. Zmieniać coś w swoim życiu. A jak widzisz, nie każdy ma wiele do przekazania innym. Nie każdy chce zmieniać i pomagać innym ludziom. A to już misja. Top już coś większego niż praca nad sobą.

Jak mierzysz to, co działa?

Wiesz, co jest skuteczne w swoim działaniu? Wiesz co działa? Co trzeba poprawić i zmienić w działaniu? Mierzysz swoje rezultaty? Wiesz co masz zrobić, aby osiągnąć cel? Warto ochłonąć czasem i sobie chociaż pomyśleć: CO DZIAŁA!?

Co zmienić lub zrobić inaczej? Co chciałbyś zmienić i ulepszyć w swoim życiu? Jakie masz możliwości i ile masz sił do tego, aby ogarnąć swoje działanie i w końcu coś u siebie zmienić? Zastanów się nad tym dobrze i zacznij działać… Tyle!

Co nie działa?

Co możesz zmienić? Ile możliwości masz każdego dnia? Masz 24 godziny i wykorzystaj je dobrze. Nie marnuj czasu na głupoty i lenistwo. Zacznij od tego, co nie działa i dlaczego nie działa? Weź odpowiedzialność za swoje życie. Bardzo dużo zależy do Ciebie. Od Twoich działań każdego dnia. Małe kroki w końcu doprowadzą Cię do do większych efektów… Ale samo się nie zrobi. Trzeba działać i tyle. Znowu działać… Widzisz, jakie to ważne? Widzisz, że to powinien być Twój priorytet? Działanie z celem i planem i realizacja swoich zamierzeń!

Czy działasz ze strategią i z sensem?

Wiesz, co robisz? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne? Jaką masz strategię na działanie? Co w tym, co robisz ma sens, a co warto wyrzucić? Jakie działania Ci pomagają? Co chcesz zmienić u ludzi dzięki swoim projektom? Jaką masz misję działania i co powoduje, że chce Ci się działać? Nie ma tak lekko, jakby się wydawało, bo posiadanie strategii na początku jest trudne, gdy się wszystkiego uczy. Ale z czasem pomyślisz: zrobię to o to i będę mieć takie efekty…

I to jest wtedy strategiczne działanie. Że wiesz, jakie działania przybliżą Cię do sukcesu w danej dziedzinie. Zacznij się rozwijać i ulepszać swoje działania. Tylko to, jak działasz i jakie masz efekty przybliży Cię do sukcesu!

Rozwiązujesz problemy?

Rozwiązanie problemu jest kluczowe… Jakie mają ludzie problemy w niszy? Jak możesz poznać potrzeby ludzi? Po prostu ucz się i obserwuj swoje działania. W czym Ty miałeś problem na początku i jak je rozwiązałeś? Możesz tak zacząć. Po prostu pokazać swoje rozwiązania. Pokazać to, jak Ty działałeś. Jakie Ty miałeś przeciwności…. Tak zacznij, a potem obserwuj i zacznij szukać nowych problemów. I przekaż kolejne rozwiązania. To jest skuteczne działanie! To jest sukces!

W czym jesteś dobry?

Jak Ci to pomaga w Twojej działalności w niszy? Jak możesz wykorzystać swoje dobre strony, aby pomagać innym ludziom w branży? W czym możesz się wykazać? Jak wykorzystasz swoje mocne strony? W czym jesteś wyjątkowy? Znasz swoje mocne strony – to dobrze! Musisz je wykorzystać!

Czym się wyróżnisz? Co zrobisz lepiej?

Tu jest ważne Twoje USP, czyli to w czym jesteś lepszy od innych. Nie musi być to zawsze coś dużego. Ale coś, co wyróżnia Cię od reszty… Zastanów się nad tym dobrze. Jak możesz się wykazać w niszy? Co możesz zrobić lepiej niż inni? To kluczowe w Twoim działaniu w Internecie. Skuteczne działanie to podstawa w każdej dziedzinie i w każdej niszy!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty działasz?
Na co zwracasz uwagę?

Scroll to top