Twórz rozwiązania! Dlaczego warto się kształcić i pomagać?

Powiem Ci jedną bardzo ważną rzecz: “TWÓRZ ROZWIĄZANIA”. Pokaż, że masz najlepsze produkty i usługi na rynku.

Ale czy to łatwe zadanie? Niestety nie! Bo poznanie potrzeb niszy wymaga dużo działania. Co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele online? Masz jakiś pomysł na to, jakie rozwiązania chcesz dostarczyć?

Twórz rozwiązania dla niszy! OK?

To nie jest prosta rzecz, aby dawać rozwiązania. To wymaga dogłębnego poznania niszy i problemów. To stworzenie odpowiednich rozwiązań! Nie jest to proste, ale trzeba się tego nauczyć. Na pewno trzeba pokazać swoim klientom, że Ty masz najlepsze rozwiązania. Zacznij od prostych problemów. Zacznij od czegoś małego. Potem zwiększaj poziom coraz bardziej.

Twórz dobre rozwiązania, które pomogą Twoim klientom w ich potrzebie. Tyle i aż tyle, bo to trudna rzecz poznać swoich klientów. Wszystko wymaga pracy nad niszą. Nie jest to łatwe, więc trzeba się naprawdę postarać, aby ktoś zauważył Twoją działalność. Klientów warto segmentować i dawać im coraz więcej wartości i pokazywać nowe produkty i usługi.

Początki będą ciężkie, bo praca dla ludzi nie jest prosta. Praca ta wymaga poświęcenia dla innych. Tak jak ja lubię marketing, tak inni lubią motoryzację czy ogrodnictwo. Im bardziej w coś się wchodzi, tym więcej się widzi problemów klienta. Ja tak mam w marketingu. Coraz bardziej poznaję ludzi w niszy. Blogowanie dużo mi daje, bo nie tylko uczę się swojego ulubionego tematu, ale i poznaję co mogę jeszcze w sobie poprawić, aby dać jak najlepsze rozwiązania. Może nie mam jeszcze produktów czy usług, ale z czasem ogarnę ten temat i wszystko będzie. Trzeba dać sobie czas na to, aby się dokształcić. Nic nie przychodzi łatwo. Dawanie rozwiązań także.

A Ty? Jakie rozwiązania chcesz dać? Jaki temat Cię interesuje? W czym chcesz pomagać ludziom? To jest dopiero dobre pytanie. Co chciałbyś robić przez dłuższy czas? Masz jakiś plan na siebie, aby dawać ludziom dobre produkty i usługi?

Miej na uwadze to, że dobre produkty nie tworzą się z dnia na dzień. To wymaga wiedzy, doświadczenia i ogrom pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami. Sam produkt czy usługa się nie zrobi. A będzie to ciężkie na początku. Sam mam kilka pomysłów, ale jeszcze nie ma odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. No i to trzeba zrobić profesjonalnie. Widzisz, ile tego jest? Ogrom pracy! Ale myślę, że warto i że kiedyś przeczytam ten wpis i powiem sobie: “Już to osiągnąłem!”

Tobie też życzę sukcesów i dobrych produktów i usług!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty się rozwijasz, aby pomagać?

Scroll to top