Zrób swoje… Dlaczego warto się rozwijać i po co mi pasja?

Zrób swoje i nie poddawaj się za szybko. Jednak nie będzie to prosta droga.

Zacznij od czegoś małego! Od tego ,aby zacząć być systematycznym w czytaniu czy tworzeniu bloga. Nie musisz od razu rezygnować z etatu. Możesz działać po godzinach pracy. Działaj w swoim, tempie. Bo chyba nikt Cie nie goni?

Po prostu: zrób swoje!

Rozumiesz? Zrób swoje i nie ma, że nie chce! Co chciałbyś w życiu osiągnąć? Jakie cele ogarnąć? Zastanów się trochę nad tym, czego oczekujesz od siebie i swojego życia prywatnego i zawodowego? Co robisz, aby osiągnąć sukcesy? Czy czekasz? Czy działasz? Czy może czekasz i działasz i sam nie wiesz, co robisz… To też jest sposób na brak efektów…

Powiem Ci jedno, zrób swoje i nie ma, że się poddajesz czy coś… Zastanów się trochę nad swoim życiem i sprawdzaj swoje efekty. Co chciałbyś zmienić w swoim życiu, abyś był szczęśliwy? Co chciałbyś zrobić dla siebie i innych? Co takiego Cię napędza do działania? Jakie efekty chcesz mieć?

Nie będzie lekko osiągnąć sukces. To wymaga pracy i to ogromnej pracy nad sobą i swoją karierą. Niestety wiele ludzi odpada i nie ma tak, że każdy jest spełniony i zadowolony. Bo ogromny sukces wymaga ogromnie wielkiej pracy nad sobą i nad swoimi umiejętnościami! Będzie trudno jak cholera! Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i co chciałbyś mieć w życiu… Czy to co robisz teraz, przybliża Cię do tego celu? Czy jednak nie?

Co oznacza dla mnie “zrób swoje”? To dla mnie znalezienie pasji i sensu życia. Pasja jest dla mnie bardzo ważna. Jak jest u Ciebie? Dla mnie pasja jest bardzo ważna i nie można o niej zapominać. To klucz w życiu. To działanie mimo przeciwności. To dawanie z siebie wszystkiego. To pokazanie sobie, że zasługuje się na sukces. Ale to także powołanie, aby pomagać ludziom w ich problemach… To pokazanie sobie i najbliższym, że zasługuje się na sukces. To dawanie z siebie sto procent mimo gorszych dni. To wyzwanie, które jest odległe, ale i zarazem motywuje i napędza do działania.

Więc zrób jedno, czyli zrób swoje i pokaż przede wszystkim sobie, że jesteś człowiekiem spełnionym.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!

2 Comments

 1. Marketer Internetowy24 września 2018

  Czym się pasjonujesz?

  Odpowiedz
  1. Patryk Tarachoń24 września 2018

   Blogowaniem oczywiście. Uwielbiam to robić i wszystko co z tym powiązane.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top