Plan to początek! Co warto wiedzieć na temat planowania pracy?

Plan to początek każdego działania. Co robić, aby skutecznie planować i nie poddawać się za szybko?

Zacznij od czegoś prostego – PLANOWANIA! Zrób potem wszystko, by ten plan osiągnąć! Co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Rozwój jest dla Ciebie ważny?

Dobry plan to początek, to klucz!

Plan jest skuteczny, gdy jest wykonywany, a wiele z nas nie ma nawet planu, a co dopiero motywację do jego wykonania! To jest podstawowy błąd planowania, że nie planujemy. Ile razy chcesz coś robić ,a na drugi dzień nie ma motywacji? To jest drugi błąd – brak działania. Noi na końcu najgorsze jest brak motywacji – trzeci błąd.

Nie możesz się za szybko poddawać. Bo te trzy błędy będą na początku na pewno, więc się nie zdziw, że coś nie wychodzi, gdy nawet planu dobrego nie możesz zrobić. A potem bez planu oczekujesz efektów i rezultatów działania na opak. Nie możesz składać na byle co. To Ty jesteś problemem w planowaniu, bo plan to początek, a potem czeka Cię działanie i dawanie z siebie wszystkiego z dużą motywacją. Na pewno nie będzie Ci łatwo na początku, ale trzeba działać, aby osiągnąć swoje cele. Masz na pewno jeszcze wiele do zrobienia w swoim życiu! Zawsze można coś poprawić lub zmienić…

Na pewno na początku będziesz popełniał błędy. Ja je popełniam i się tego nie boję powiedzieć. Ale trzeba to pokonać i każdego dnia dawać  z siebie sto procent. Ale nie będzie lekko i nie będzie łatwo. Wszystko wymaga pracy i trzeba się postarać, aby mieć efekty. Niestety wiele osób poddaje się za szybko, nie mając żadnych efektów. Ty nie możesz się poddać! Masz działać każdego dnia, aby zacząć osiągać pierwsze efekty. To nie są działania na parę tygodni, ale na lata!

Nie będzie szybkich efektów, zwłaszcza, gdy jesteś początkujący! Nigdy! No chyba, że jesteś superbohaterem i masz moce szybkiej nauki i wyciągania wniosków. Ale jak ich nie masz, to zacznij od podstaw, czyli od planowania, bo plan to początek każdego sukcesu. Potem motywacja jest ważna! Noi na końcu – działanie! I dopiero wtedy będą efekty. Bez działania nie ma nic! Masz wiele do zrobienia w swoim życiu. Na pewno, więc nie ma co się poddawać za szybko.

Zacznij od tych podstaw, a na pewno będzie Ci troszeczkę łatwiej. Nie będzie jednak super łatwo, bo wszystko wymaga pracy, co wartościowe. Plan to podstawa każdego działania. Zacznij działać z nim i z motywacją i będzie dobrze. Noi wyciągaj wnioski na końcu i będzie super!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy24 lipca 2018

    Planujesz dzień?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top