Ehhh… ta schizofrenia nie raz daje w kość i nie pozwala działać!

Ta schizofrenia to czasem daje w kość, ale co na to poradzę? Trzeba działać!

Z chorobą naprawdę ciężko się działa…. i niestety zdarza się to bardzo często, że coś nie wychodzi i poddaje się szybko. Ale taki problem to mają i zdrowe osoby. Więc nie jestem w tym sam. Jednak z moją chorobą działa się ciężko nie tylko dlatego. Bo wiele w głowie się poprzestawiało przez chorobą i jest ciężko wrócić na dobre tory. Trzeba wiele walki i zaangażowania, aby osiągnąć sukces. To codzienna walka z brakiem motywacji, lękami, objawami choroby i tak dalej. Więc jest naprawdę ciężko. I nie raz poddaję się na parę dni. Ale mimo tego wracam na dobrą ścieżkę po paru dniach. Bo schizofrenia to poważna choroba i walka z nią i całym światem, który wydaje się wrogi, jest naprawdę trudna. I nie ma tak lekko w działaniu. A jak dodasz do tego swoje “jazdy”, to jest już wielki problem do pokonania każdego dnia. Jednak są i te lepsze dni, gdzie działa się dobrze i wszystko idzie w dobrym kierunku. I z takich dni trzeba się cieszyć. Celebrować każdy mały sukces i iść dalej w kierunku sukcesu. Więc jeśli chorujesz, to możesz może trochę mniej niż reszta zdrowych, ale możesz jak oni działać i osiągać sukcesy. Może w dwa lata zamiast jednego… Może sam lub z pomocą innym. To jest do zrobienia, ale trzeba działać każdego dnia i rozwijać się mimo braku sił i energii. 

Ta schizofrenia nie raz daje w kość. Przez nią wiele razy się poddawałem. Często zmieniam zdanie i nie działam w obranym kierunku. Często poddaję się i rzucam wszystko w kąt. I jest naprawdę ciężko. Ciężko jest poznawać nowych ludzi. Zdobywać kontakty… to wszystko przez lęk do ludzi, którzy wydają się wrodzy i powodują lęk. I nie jest sobie tak łatwo wytłumaczyć swoje “schizy”. I wtedy znowu odpuszczam na chwile. I to taka ciągła walka ze sobą. Nie jest więc super łatwo i przyjemnie tak walczyć ze sobą. Bo to codzienna walka ze sobą. Ze swoimi myślami i urojeniami. A jak chce się osiągnąć wiele i być ambitnym, to choroba jeszcze bardziej uderza i powoduje lęki przed wieloma rzeczami. Więc jeśli jesteś zdrowy, to uszanuj to, że masz możliwości i chcesz się zmienić oraz, że masz do tego warunki. Wiele osób nie docenia swojego zdrowia. Że nie muszą chodzić po lekarzach i zażywać leków. Że nie muszą walczyć z objawami choroby, która przeszkadza w osiągnięciu celów. Doceń to! Naprawdę! 

Jak Ty podchodzisz do swojego zdrowia? Czy ogarniasz to, że dzięki zdrowiu możesz pracować i rozwijać się? Nie ma tak lekko w osiągnięciu celów. Każdy ma pod górkę. Ten zdrowy czy chory, ale mało kto docenia to, że ma zasoby do tego ,aby rozwijać się naprawdę szybko. Że może działać każdego dnia i nie musi walczyć ze swoją chorobą. Jak Ty to szanujesz? Co chciałbyś zmienić w swoim życiu? Masz na to plan? To działaj! Każdego dnia do przodu. Każdego dnia działaj i rozwijaj się w swojej niszy. Poznaj swoje słabe strony i zacznij nad nimi pracować. Zacznij działać każdego dnia i rozwijaj się mimo przeciwności. Zrób wszystko, aby każdy dzień był wyjątkowy. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jedno jest ważne: ZDROWIE!

Scroll to top