Co chcesz przekazać światu? Po co mieć plan i działać?

Co chcesz przekazać światu? Co chcesz po sobie zostawić? Jakie masz cele? Co prowadzi Cię do sukcesu?

Działanie nie przychodzi łatwo. Trzeba wiele pracy, aby osiągnąć sukcesy w różnych dziedzinach. Zastanów się, w czym Ty chcesz być dobry i ile zrobisz, aby osiągnąć w tym sukces?

Co chcesz przekazać światu i jak pomóc innym?

Dlaczego tak wiele osób nie działa? Co powoduje, że nie mają efektów mimo działania? Problem jest jeden! Nie mają odpowiedniej wytrwałości i nie działają z sensem, bo można działać cały dzień i nie mieć w niczym efektów. Sam się na tym nieraz łapie, że robię i robię, a efektów nie widać. Więc trzeba coś z tym zrobić! Jest jeden sposób na to — działać z PLANEM!

Tylko plan wykonany daje Ci efekty! Bez planu też można, ale nie ma co się łudzić, że przyjdzie to szybko. Jakoś z planem lepiej się działa i nie ma tego uczucia, że robi się dużo i nie ma efektów. Oczywiście plan musi być dobrze dopasowany do Ciebie i Twoich możliwości, więc każdy jest trochę inny. Jednak cel jest jeden — trzeba działać i nie poddawać się mimo prób!

Staraj się każdego dnia być lepszym od dnia poprzedniego i podwyższać sobie poprzeczkę w budowaniu planu na dany dzień. Nie musi być tego dużo, ale chociaż trochę więcej niż wczoraj. W końcu dojdziesz do takiego momentu, że będziesz działał szybko i skutecznie.

Gdy masz już plan, to musisz go dobrze realizować i to jest najtrudniejsze! Powinieneś wykonać wszystko to, co sobie zaplanowałeś, a pod koniec dnia wykreślić zadania, które zrobiłeś. Spróbuj zapisywać każdy plan w kalendarzu, to mi bardzo pomaga. Może i Tobie się uda zwiększyć wydajność poprzez zapisany plan.

Zadaj sobie znowu pytanie: Co chcesz przekazać światu?

Na pewno poprzez plan uda Ci się zrobić naprawdę wiele i pozostawić po sobie naprawdę dużo. Tylko codzienne działania pokażą Ci, jak wiele możesz zrobić i w jakim stopniu Cię stać. Każdego dnia bądź coraz lepszym i lepszym, aby zostawić światu dużo po sobie. Tylko plan i działanie Cię do tego przybliżą. Więc na co czekasz? Co zrobisz, aby coś zmienić w swoim życiu? Co możesz pokazać i czym się wykazać na tym świecie? Z czego chcesz być kojarzony i jakie chcesz mieć rezultaty swoich działań? Na pewno nie będzie to łatwa droga, ale jakoś trzeba sobie radzić. Nie wszystko przychodzi łatwo, więc zabierz się do działania! TERAZ! 

Zacznij już dzisiaj planować i działać. Chcesz się rozwijać i mieć wyniki, to nie ma innego wyjścia. Czy będziesz działał do skutku? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Masz na tyle odwagi, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy? Co napędza Cię do działania? Działanie z planem sprawi, że będziesz mieć wyniki i to napędzi Cię do kolejnych działań? Masz tyle rzeczy do zrobienia, więc działaj!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działasz z planem?

Scroll to top