Sukces w jeden dzień? Wierzysz w to czy nie? Dlaczego?

Czy jest sukces w jeden dzień? Istnieje sukces, który wydarza się w jeden dzień?

Moim zdaniem nie, ale jakie Ty masz doświadczenia w tym temacie? Co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy da się szybko je osiągnąć, gdy się dopiero zaczyna? 

Wierzysz w sukces w jeden dzień? 

Według mnie nie! Bo takie szybkie sukcesy są wynikiem wielu lat pracy pod przykrywką. To wiele lat pracy nad sobą i nad swoim ebiznesem. Nie ma tak, że wchodzi jakaś osoba w niszę, której się nie zna i ma sukces w jeden dzień. Nie ma czegoś takiego! I nie wiem, czy w ogóle istnieje coś takiego! Myślisz, że są tacy ludzie? Że mają na tyle czasu, pieniędzy i wiedzy, aby osiągać takie sukcesy? Dla mnie ktoś taki nie istnieje! A według Ciebie?

Nie ma szybkich sukcesów. Nie ma tak, że każdy może je osiągnąć. Bo są różne przeciwności, które nas blokują. Są dni, że się nie będzie chciało i nie będzie motywacji. I wtedy ten sukces się wydłuża z czasem. I nie ma tak, że każdy potrzebuje tyle samo czasu na rozwój siebie. Na rozwój swojej działalności… Będzie Ci to szło raz lepiej, a raz gorzej. I nie ma jednej metody na sukces. Nie ma jednej praktycznej rady, która działa u wszystkich. Raz działa to, a za drugim inaczej co innego. Jest naprawdę różnie! I nie można dać komuś idealnej receptury na sukces. 

Bo musisz rozwijać się w swoim tempie i ze swoją wiedzą i doświadczeniem. A to nie praca na dzień, ale na lata! Już wiesz dlaczego nie ma szybkich sukcesów w branżach, w których się nie znasz lub masz o niej małą wiedzę? Bo trzeba dobrze poznać potrzeby i problemy ludzi, a nie produkować czegoś, co nie jest ludziom potrzebne. A wiele osób tak robi, a potem się dziwi, że nie ma efektów! Jak masz je mieć jak działasz na pałę? Jak nie masz żadnych strategii i nie działasz według zasad marketingowo – sprzedażowych? Nie rozwijasz siebie i swojej marki? To jest naprawdę ciężkie i wymaga pracy, a nie siedzenia na dupie i rozmyślaniu: “A może to, a może tamto!”… BLE! Na co czekasz? Na cud? 

Co Ty sobie myślisz? Że osiągniesz sukces w jeden dzień i będziesz zbijał kokosy bez pracy? Wiele osób tak by chciało. Wiele osób odpada w działaniu. Wiele osób po prostu nie dochodzi do celu i nie ma na tyle motywacji, aby osiągnąć cel. A potem mówi, że nic nie działa. OK, masz takie zdanie, ale to nie zawsze musi być prawda! Inni jakoś osiągają, a Ty nie? To może Ty coś źle robisz? Może nie działasz tak, jak trzeba? To może Ty jesteś problemem? Może Ty w sobie musisz coś zmienić, aby osiągnąć cel? No właśnie! Dlatego sukces w jeden dzień to tylko gadanie… To tylko mówienie i liczenie na to w swoim przypadku. Że uda się “samo”, że “nic nie muszę” i tak dalej… Nie licz na takie coś! Licz tylko na siebie! TYLKO! 

Bo nie ma co czekać na szybki sukces. Trzeba działać i rozwijać swoje umiejętności. Pokazać sobie, że dam radę i nic mnie nie powstrzyma! Że mogę wszystko i nie zatrzymam się póki nie osiągnę celu. Masz wiele rzeczy do zrobienia, więc zacznij zaraz po przeczytaniu tego tekstu. Im szybciej zaczniesz, tym lepiej! I nie możesz przestać działać. Nie możesz się poddać. Masz działać mimo przeciwności. Więc nie licz na szybki sukces! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ile trwa dążenie do Twoich celów?

Scroll to top