Sukces w jeden dzień? Wierzysz w to czy nie? Dlaczego?

Czy jest sukces w jeden dzień? Istnieje sukces, który wydarza się w jeden dzień?

Moim zdaniem nie, ale jakie Ty masz doświadczenia w tym temacie? Co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy da się szybko je osiągnąć, gdy się dopiero zaczyna? 

Wierzysz w sukces w jeden dzień? 

Według mnie nie! Bo takie szybkie sukcesy są wynikiem wielu lat pracy pod przykrywką. To wiele lat pracy nad sobą i nad swoim ebiznesem. Nie ma tak, że wchodzi jakaś osoba w niszę, której się nie zna i ma sukces w jeden dzień. Nie ma czegoś takiego! I nie wiem, czy w ogóle istnieje coś takiego! Myślisz, że są tacy ludzie? Że mają na tyle czasu, pieniędzy i wiedzy, aby osiągać takie sukcesy? Dla mnie ktoś taki nie istnieje! A według Ciebie?

Nie ma szybkich sukcesów. Nie ma tak, że każdy może je osiągnąć. Bo są różne przeciwności, które nas blokują. Są dni, że się nie będzie chciało i nie będzie motywacji. I wtedy ten sukces się wydłuża z czasem. I nie ma tak, że każdy potrzebuje tyle samo czasu na rozwój siebie. Na rozwój swojej działalności… Będzie Ci to szło raz lepiej, a raz gorzej. I nie ma jednej metody na sukces. Nie ma jednej praktycznej rady, która działa u wszystkich. Raz działa to, a za drugim inaczej co innego. Jest naprawdę różnie! I nie można dać komuś idealnej receptury na sukces. 

Bo musisz rozwijać się w swoim tempie i ze swoją wiedzą i doświadczeniem. A to nie praca na dzień, ale na lata! Już wiesz dlaczego nie ma szybkich sukcesów w branżach, w których się nie znasz lub masz o niej małą wiedzę? Bo trzeba dobrze poznać potrzeby i problemy ludzi, a nie produkować czegoś, co nie jest ludziom potrzebne. A wiele osób tak robi, a potem się dziwi, że nie ma efektów! Jak masz je mieć jak działasz na pałę? Jak nie masz żadnych strategii i nie działasz według zasad marketingowo – sprzedażowych? Nie rozwijasz siebie i swojej marki? To jest naprawdę ciężkie i wymaga pracy, a nie siedzenia na dupie i rozmyślaniu: “A może to, a może tamto!”… BLE! Na co czekasz? Na cud? 

Co Ty sobie myślisz? Że osiągniesz sukces w jeden dzień i będziesz zbijał kokosy bez pracy? Wiele osób tak by chciało. Wiele osób odpada w działaniu. Wiele osób po prostu nie dochodzi do celu i nie ma na tyle motywacji, aby osiągnąć cel. A potem mówi, że nic nie działa. OK, masz takie zdanie, ale to nie zawsze musi być prawda! Inni jakoś osiągają, a Ty nie? To może Ty coś źle robisz? Może nie działasz tak, jak trzeba? To może Ty jesteś problemem? Może Ty w sobie musisz coś zmienić, aby osiągnąć cel? No właśnie! Dlatego sukces w jeden dzień to tylko gadanie… To tylko mówienie i liczenie na to w swoim przypadku. Że uda się “samo”, że “nic nie muszę” i tak dalej… Nie licz na takie coś! Licz tylko na siebie! TYLKO! 

Bo nie ma co czekać na szybki sukces. Trzeba działać i rozwijać swoje umiejętności. Pokazać sobie, że dam radę i nic mnie nie powstrzyma! Że mogę wszystko i nie zatrzymam się póki nie osiągnę celu. Masz wiele rzeczy do zrobienia, więc zacznij zaraz po przeczytaniu tego tekstu. Im szybciej zaczniesz, tym lepiej! I nie możesz przestać działać. Nie możesz się poddać. Masz działać mimo przeciwności. Więc nie licz na szybki sukces! 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy10 lipca 2019

    Ile trwa dążenie do Twoich celów?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top