Jakie umiejętności są ważne dla rozwoju Twoich celów?

Jakie umiejętności są Ci potrzebne do sukcesu? 

Czego warto się uczyć w Twoim przypadku? Co sprawi, że będziesz jeszcze lepszy? Co możesz poprawić w swoim działaniu? Masz na siebie jakiś pomysł?

Jakie umiejętności są Ci potrzebne? 

Zastanówmy się nad tym, jakie umiejętności są dla Ciebie wartościowe? Co chcesz osiągnąć w swoim życiu? Co chcesz ogarnąć, aby mieć sukcesy w danej dziedzinie? Nie będzie to łatwo droga, bo zdobywanie umiejętności jest bardzo trudne ale i niezwykle wartościowe. Nie ma tak, że wszystkiego nauczysz się w dzień, tydzień czy miesiąc… Chyba, że jesteś super zmotywowany i masz ogrom czasu. Ale na wszystko trzeba sobie zapracować… Jak Ty chcesz osiągnąć swój cel? Co chcesz zrobić lepiej od reszty konkurencji w niszy? Jako kto chcesz być znany? Jaką wiedzę musisz ogarnąć, aby osiągnąć swoje zamierzenia? Zastanów się nad tym trochę… Kim chcesz być i jakie treści chcesz utworzyć, aby dotrzeć do swoich klientów? Masz na tyle energii, aby osiągnąć swój cel? No właśnie! Motywacja jest tu bardzo ważna. Jak Ty ją wykorzystujesz? Umiesz się zmotywować do działania, mimo przeciwności? To jest dopiero problem, gdy bardzo się chce, a jednak coś blokuje. Coś nie daje Ci spokoju i nie możesz działać… To jest problem, gdy się działa, a nie widać żadnych efektów. Gdy nie chce się działać, bo znowu nie ma motywacji. Bo znowu nie jest tak, jak chciałbyś. Nie masz tych umiejętności i nie możesz iść naprzód. To dopiero wyzwanie dla Ciebie i Twojego działania.

Jakie umiejętności są Ci potrzebne? Co potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele? Na pewno dużo energii do działania. Na pewno trzeba się bardzo starać, aby osiągnąć cel. Nie będzie jednak łatwo. Nie będzie szybko. Wiem, jak jest u mnie. Wiem ile potrzebuję działania i energii, aby mieć te upragnione umiejętności. Jest ciężko, bo wiele ograniczeń blokuje nie pozwala działać. Umysł działa nie zawsze tak, jak chcemy. Ale Ty musisz się starać pracować nad swoim umysłem. To ciężka praca. Ale nie możemy się poddawać. Trzeba się starać i każdego dnia iść do przodu. A to, jakie umiejętności potrzebujesz, to już zależy do Ciebie. Zacznij od prostych rzeczy i stopniowo ucz się nowych rzeczy. Nie będzie to jednak szybkie… Nic nie przyjdzie też samo. Bo czeka Cię ogrom pracy.

Ala Ty się nie poddasz! Będziesz działać i każdego dnia szedł do przodu! Mimo lęku! Mimo przeciwności. Nie możesz się poddać. Masz mieć cel i do niego dążyć codziennie. To na pewno nie jest przyjemne na początku, gdy trzeba się trochę ubrudzić i postarać. Ale o to w tym chodzi, aby działać mimo przeciwności. Nie ma tak, że każdy dzień będzie super produktywny, ale Ty sobie z tym poradzisz! Będziesz ogarniał swój plan i do niego dążył. I tyle. Na co jeszcze czekasz? Co Cię powstrzymuje przed działaniem? Ile jeszcze będziesz odkładał działanie na później? Zacznij się skutecznie rozwijać i dążyć do celu mimo przeciwności i problemów. To nie łatwa droga, ale ogarniesz to szybko. Nawet gdy wiesz, jakie umiejętności są Ci potrzebne to i tak w czasie drogi do celu okaże się, że musisz umieć to czy tamto lub zatrudnić kogoś do zespołu, aby Ci pomagał.

Tyle. A Ty co masz do powiedzenia? Jakie umiejętności są Ci potrzebne, aby osiągnąć cel?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Czego Ty chcesz się nauczyć?

Scroll to top