Jak odpowiadasz na potrzeby? Co zrobić, aby poznać swoją niszę?

Jak odpowiadasz na potrzeby swojej niszy i znajdujących się w niej ludzi? 

Czy wiesz, jakie problemy ma Twoja branża? Co zmienisz w niej, poprzez swój produkt? Masz ciekawe usługi? Czy zbudujesz ciekawą ofertę dla swoich odbiorców? 

Jak odpowiadasz na potrzeby niszy? 

Bo poznanie klienta nie jest łatwe! Nie możesz się w tym poddać. Im więcej wiesz o swoich klientach, tym łatwiej jest Ci dopasować odpowiednią ofertę. Nie możesz nic robić w ciemno! Nie możesz zgadywać, bo to Twoje pieniądze i Twój czas! Im więcej wiesz, tym skuteczniej stworzysz odpowiednie rozwiązanie! A stworzenie dobrego rozwiązania to klucz! Bez dobrej oferty nie wybijesz się w niszy. Zawsze jest jakaś konkurencja, która robi coś lepiej! Ty musisz się wykazać! Jak to zrobisz, to już zależy od Ciebie! 

Zacznij może od bloga, aby poznać potrzeby ludzi? Może będą zadawać jakieś pytania w komentarzach i będziesz na nie odpowiadał? Może są pytania, które się powtarzają? Jak możesz z tego zrobić jakiś produkt? Stworzyć jakąś ciekawą usługę? W czym możesz pomóc? Jak odpowiadasz na potrzeby? Co zrobisz, aby wybić się ponad konkurencję? Co możesz przekazać swoim czytelnikom bloga? Może to Twoi przyszli klienci? Masz wiele możliwości w Internecie. Masz wiele możliwości w życiu! Nie możesz się poddać w poznaniu swoich potencjalnych klientów! 

Zastanów się, kim chcesz zostać na swoim blogu. W czym chcesz się rozwijać? W czym chcesz być dobry? Jak możesz przekazać rozwiązania problemów ludzi w danej niszy? Zastanów się nad tym dobrze i nie poddawaj się! Bo poznanie potrzeb to ciężki i pracochłonny proces! Wymaga ogromu czasu i poświęcenia! Bo to nie ma tak, że masz dwadzieścia wpisów na blogu i już wiesz co i jak. Nie ma tak łatwo! Nie ma tak dobrze! 

Zastanawiałeś się, jakie Ty miałeś problemy na początku? Może na tym skup swoją ofertę? Na pewno znasz potrzeby i podstawowe problemy ludzi z niszy? Jakie Ty miałeś kłopoty na początku? Może na podstawie tego robisz jakąś ciekawą usługę? Może tak się jakoś wykażesz? Nie będzie to może łatwe, ale na pewno dasz sobie radę za parę lat… 🙂 

Jak inaczej możesz rozwiązać problem? Masz na to jakiś pomysł? W czym ludzie mają problemy i w czym Ty możesz pomóc? Co możesz przekazać poprzez swojego bloga? Ile wartości możesz dać? Jak możesz się wykazać? Nie ma tak, że szybko złapiesz to, co ludzie potrzebują. To wymaga trochę czasu i musisz się dobrze zastanowić jakie usługi chcesz prowadzić i jakie produkty stworzyć! Nie ma tak, że zrobisz byle co i ludzie to kupią. Ludzie nie są na tyle głupi, aby się na to nabrać. To już nie działa! Zrób wszystko, aby poznać nisze jak najlepiej! 

A jak Ty rozwijasz się w niszy? Co robisz, aby zdobywać nową wiedzę i doświadczenie? Ile masz w sobie motywacji, aby zdobywać nowe umiejętności? Jak możesz szukać potrzeb ludzi i je rozwiązywać? Jak możesz dobrze poznać swoją grupę docelową? Ile już o niej wiesz? Będziesz przebywał tam, gdzie Twoi klienci? Ile masz czasu, aby zdobyć informację o swojej niszy? Nie będzie łatwo zdobyć te informacje, ale jeśli się postarasz, to na pewno dasz sobie radę! Poznasz potrzeby ludzi i będziesz na tym zarabiał! Dasz mi słowo, że będziesz się rozwijać? Jeśli tak to super. Życzę Ci powodzenia! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty szukasz potrzeb klienta?

Scroll to top