Działasz czy czekasz? Co wybierasz i dlaczego to?

Działasz czy czekasz? Na co masz ochotę, a co trzeba robić? Wolisz działać czy czekać?

Nie ma co czekać i odwlekać pracy na potem. Tylko poprzez swoje działania, osiągniesz cele. Nie ma tak, że sobie odpuszczasz… albo działasz, albo nie. Nie ma nic pomiędzy!

Działasz czy czekasz …?

Co jest ważniejsze w życiu, a co Ty robisz? Działasz czy czekasz? Co daje Ci czekanie…? Na co czekasz? Po co i dlaczego nie działasz? Co Cię powstrzymuje? Co blokuje? Ta blokada. To czekanie. Nie wiadomo na co… Czemu nie działamy, tylko czekamy? Co chciałbyś osiągnąć w życiu i dlaczego do tego nie dążysz?

Naprawdę warto działać. Dawać z siebie wszystko i każdego dnia się rozwijać. Pokazywać sobie, że „mogę wiele”. Ale to nie jest łatwe. Większość woli czekać i nie rozwijać się. Człowiek uczy się całe życie. Poznaje świat i jego możliwości. Ale nie jest jak w filmie, że każdy wytrwa. Że ma wszystko i nie pracuje. To jest ciężka praca do cholery! Więc czemu tak się temu opierasz? Działasz czy czekasz?

Co Cię napędza do działania? Co powoduje, że chce Ci się działać? Czym różni się działanie od czekania? Że ma się tę misję? Że ma się wewnętrzną motywację i nie poddajesz się za szybko? Może to podjaranie się danym tematem Cię tak motywuje do działania?

I widzisz… Działanie nie jest takie trudne, więc musisz się spiąć i zacząć się rozwijać. Nie będzie lekko. Będzie ciężko i będziesz się poddawał setki razy, ale jeśli wytrwasz, to czeka Cię to, co sobie wymarzyłeś. Zastanów się, czy lepiej czekać, czy działać? Warto to sobie przekalkulować i sprawdzić, czy warto się rozwijać, działać i mieć cele i dzięki nim się motywować do kolejnych sukcesów.

Ja wybieram rozwój, a Ty? Co wolisz? To Twoja decyzja. Co wolisz? Co wybierasz? Co jest dla Ciebie ważniejsze? Co chcesz poświęcić, aby dostać się tam, gdzie chcesz… Co wybierzesz, to już Twoja decyzja. Są dwie drogi…

A Ty? Działasz czy czekasz? Co jest dla Ciebie lepszym wyborem? Co wybierasz i dlaczego? Napisz w komentarzu!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działasz czy czekasz?

Scroll to top