Czym możesz się wykazać? Dobrze poznaj ludzi w branży!

Czym możesz się wykazać w swojej niszy? Co chcesz swoim działaniem pokazać?

Jak chcesz budować markę? Co chcesz zmienić w życiu swojej grupy odbiorczej? Na pewno możesz wiele wartości stworzyć dla Twojego klienta. Ale czy jesteś gotów na wiele lat poświęceń i działania? 

Czym możesz się wykazać? 

Nie będzie łatwo określić, czym można się wybić w danej niszy. Ciężko jest na początku, gdy nic się o niszy nie wie. Możesz się poznać na niszy, będąc blogerem czy prowadząc profile społecznościowe. To wymaga niestety czasu i sprawdzania, na co ludzie reagują i co im się podoba. Jeśli masz na to czas, to nie ma problemu. Jeśli czas i pieniądze, to jeszcze lepiej! Ale można to zrobić za małe pieniądze, na przykład blogując i poznawać, na co reaguje nisza. Każdy dzień jest dobry na to, aby określić, czego potrzebuje nisza i określić czym możesz się wykazać. Znajdź czas na tworzenie treści i określenie, co jest ważne dla ludzi w danej branży.

Wszystko to wymaga ogromu czasu i trochę pieniędzy, ale chyba lepiej poznać ludzi na początku, niż mając już produkt, którego nikt nie kupuje. Lepiej dobrze poświęcić czas niż potem żałować wszystkiego. To według mnie lepsza strategia, a Ty jak uważasz? Napisz w komentarzu! Nie ma tak, że ogarniesz niszę w dzień, bo trzeba trochę w niej podziałać i określić, co jest ważne dla ludzi. Ogarnij dobrze swoją wiedzę na temat danej niszy i zobacz, co ludzie potrzebują i jakie mają problemy. To nie zawsze jest oczywiste…

Zobaczysz, że z czasem ogarniesz dobrze dany temat i będziesz wiedzieć, co jest ważne. Ale to wymaga poświęcenia czasu. To już pisałem. Więc zacznij się rozwijać i nie poddawaj się mimo przeciwności. To też już pisałem. Więc zabierz się w końcu do roboty i nie narzekaj do cholery! Bo mając same cele, nie osiągniesz nic w branży. Trzeba działać, wykazać się i podbić niszę, a nie tylko mówić: kiedy się uda?

Jak kiedy? Jak zasłużysz! Jak będziesz mieć odpowiednią wiedzę o ludziach i ich problemach! Co Ty myślisz, że pomysły same Ci przyjdą do głowy? Że samo myślenie coś Ci da! Tfu! Nie da! Trzeba zapieprzać i nie po dwie godziny w tygodniu! Na co czekasz? Co mam Ci jeszcze napisać, żebyś to  zrozumiał? Nie będzie głaskania po główce i mówienia, że możesz wszystko. Fakt, możesz, ale z działaniem, a nie ciągle myśląc o sukcesie. Zacznij od swoich nawyków i lęków. Zamieniaj je i pokonuj i nigdy się nie poddawaj. Choćby nie wiem co!

·

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty jak chcesz pokazać ludziom, że masz dobre rozwiązania?

Scroll to top