Rozumiesz niszę? Dlaczego warto się rozwijać i pomagać?

Jak Ty rozumiesz swoją niszę? Co warto wiedzieć o swojej niszy? 

Dlaczego warto szukać tej, która sprawia Ci przyjemność? To najłatwiejsze na początek? A potem czeka Cię coraz więcej pracy, by osiągnąć swoje kolejne cele… Wszystkiego się nauczysz! 

Rozumiesz niszę, w jakiej chcesz się udzielać? 

Rozumiesz niszę, w której działasz? Znasz jej problemy i bolączki? Co sprawia wyzwania ludzi w danym temacie? Jakich rad i rozwiązań potrzebują? Czego się boją i jak Ty możesz im pomóc? Zadaj sobie te pytania. Są one bardzo ważne.

Warto być w niszy, która jest Twoją pasją. Ja uwielbiam emarketing i siedzę w tym parę lat i dalej szukam tej wartości, jaką mogę dać innym ludziom w tej branży. Wszystko przyjdzie z czasem i w końcu będzie wiedział tyle o tej niszy, aby mieć swoje produkty i usługi. Nie jest to łatwa nisza, ale jak jest z Twoją? Też masz problemy z jej zrozumieniem? Jak chcesz ją ogarnąć? Rozumiesz niszę? To jest najważniejsze, aby zrozumieć ludzi i budować swoją markę. Zastanów się nad tym, jaką wiedzę możesz przekazać innym. Jaką wiedzą się wyróżniasz? W czym możesz pomóc? Jakie Ty miałeś problemy i jakie masz na to rozwiązania…? Odpowiedz sobie szczerze.

Nie ma lekko w budowie własnej wiedzy i doświadczenia. Każda nisza wymaga jej zrozumienia i nie możesz się poddać, gdy chcesz być w niej ekspertem. To ciężka droga. Wyboista! Ale jak przetrwasz swoje upadki i pomyłki i zdobędziesz dobrą wiedzę, to zacznie się coś wspaniałego. Staniesz się specjalistą w danej dziedzinie. Ja do tego dążę i otwarcie o tym mówię. Chcę coś osiągnąć w marketingu. Chcę być sobą i pomagać ludziom oraz pokonać swoją chorobę. Nie będzie lekko, ale trudno. Wybrałem sobie taką drogę i razem z nią podążam do celów.

W jakim temacie Ty próbujesz swoich sił? Czego nauka sprawia Ci przyjemność? Co chciałbyś robić w swoim życiu? Masz taki temat? Jeśli nie, to na pewno do odkryjesz. Na pewno masz coś, o czym lubisz czytać i się rozwijać. O co pytają Cię inni? Jak Twoja obecna wiedza może pomagać innym? Zrób sobie listę tego, co lubisz i zobacz, co jest dla Ciebie! Powodzenia!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W jakiej niszy działasz?

Scroll to top