Stwórz dobre rozwiązanie i zacznij rozumieć swoją niszę!

Co oznacza: stwórz dobre rozwiązanie? Dlaczego warto wejść głębiej w niszę i zobaczyć jej problemy?

Warto dobrze poznać swoją niszę i wiedzieć o niej jak najwięcej. Jaki Ty masz sposób na swoją sprzedaż i marketing? Co możesz zmienić w życiu swoich klientów poprzez odpowiednią ofertę? 

Stwórz dobre rozwiązanie, które pomoże branży! 

Ciągle mówią o tym, aby tworzyć dobre rozwiązania. Ale jak to robić i po co w ogóle? Bo stworzenie rozwiązania nie zawsze jest oczywiste. Trzeba się trochę postarać, aby poznać na tyle dany rynek, aby mieć efekty w postaci dobrego produktu, który pokazuje problem i go rozwiąże jak najszybciej. Nie jest to proste, ale do zrobienia. Wymaga to poznanie niszy i jej potrzeb. Więc trzeba zacząć rozwijać się w danej branży i pokazać ludziom, że warto Ci zaufać. A budowa zaufania nie jest taka prosta. Ludzie są dziś podejrzliwi i nie kupią od całkowicie nieznanej i niezaufanej osoby.

Dlatego musisz budować bloga i swoje profile społecznościowe. A to jest bardzo czasochłonne, więc trzeba się postarać i zrobić wszystko, aby znaleźć problemy i stworzyć dobre rozwiązanie. Zacznij od tego. Potem, w procesie blogowanie poznawaj problemy i staraj się je rozwiązać. Jakie Ty miałeś problemy, wchodząc w niszę? Z czym Ty się borykałeś? Co sprawiało Ci trudności? W taki sposób poznawaj swoich przyszłych klientów. Mając większą wiedzę i doświadczenie, po prostu poznawaj, co sprawia ludziom w danym rynku trudności? Ja Ty je rozwiązałeś? Co byś zrobił lepiej i szybciej?

Na takiej zasadzie warto według mnie poznawać dany temat. Jeszcze jak Cię on interesuje i masz do tego smykałkę, to naprawdę stworzysz bombowe rozwiązania. Nie będzie to zawsze trudne, jeśli dobrze ogarniasz swoją niszę. Ale trzeba nad tym dobrze popracować. Nie ma tak, że się samo zrobi… fajnie by było! 🙂

Zacznij działać i stwórz dobre rozwiązanie, które jest na daną chwilę najlepsze. Nie będzie to zawsze oczywiste, ale zacznij od szukania pomysłów poprzez blogowanie. Jak wytrzymasz etap blogowania i budowy marki, to wszystko będzie szło łatwiej, bo będziesz mieć odpowiednią wiedzę i warsztat umiejętności do tego, aby pomagać innym. Pokaż, że warto Ci zaufać i że masz odpowiedzi na problemy ludzi w danej niszy. Wszystko przyjdzie z czasem, gdy ogarniesz swój temat dobrze. Jeśli dodasz do tego pasję, to stworzysz coś wspaniałego w niej. Ja tak zamierzam, a Ty? Masz w sobie siłę do osiągnięcia sukcesu? Wiesz, do czego dążysz w swoim życiu i wiesz, co chcesz osiągnąć? Na pewno czeka Cię wiele przeciwności, ale nie możesz się poddawać. Na wszystko przyjdzie czas, więc działaj, aby zobaczyć pierwsze wyniki i mieć coraz więcej motywacji! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty, jakich rozwiązań szukasz?

Scroll to top