Klient ma potrzeby, a TY je musisz wypełnić!

Każdy klient ma potrzeby. Twoim zadaniem jest je odkryć i pokazać rozwiązanie.

Więc czeka Cię wiele pracy, aby poznać swoich klientów. Co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć sukces w sieci? Masz coś do przekazania swoim klientom? Co chcesz zmienić w życiu ludzi? 

Jakie klient ma potrzeby? 

Jakie według Ciebie klient ma potrzeby w Twojej niszy? Co jest dla niego ważne i jakich rozwiązań poszukuje. To nie jest tak łatwo sobie określić. Bo to wymaga trochę czasu spędzonego w poznaniu niszy. Na pewno nie ogarniesz tego szybko, jeśli nie masz doświadczenia w badaniu rynku. Ja dalej poznaję niszę emarketingu i ciągle się jej uczę. Ty na pewno też chcesz wejść w jakąś niszę i na pewno szukasz jej problemów i chcesz opracować skuteczne rozwiązania. I myślisz, że napiszesz 10 artykułów na blogu i ludzie będą wchodzić tysiącami i będziesz mieć dużo statystyk i danych do tego, aby odkryć potrzeby danej niszy? U mnie tak nie było i jeszcze nie jest. Wszystko przyjdzie z czasem, ale muszę jeszcze dużo popracować nad sobą i swoim blogiem, mediami społecznościowymi i tak dalej. Jak widzisz u mnie, to długo trwa…

Ciekawe jak długo to zajmie Tobie. Nie wiem, jak jest w innych niszach, ale u mnie poznanie potrzeb ludzi trwa długo. Mam jeszcze wiele do zrobienia, więc codziennie nad tym pracuję. Jak Ty chcesz się wybić i pokazać niszy, że masz dobre rozwiązania? Wiesz, że klient ma potrzeby i trzeba je poznać i wypełnić? Nie będzie to na początku łatwe, ale z czasem ogarniesz swoją grupę docelową i będziesz wiedział, co zrobić, aby stworzyć dobrą usługę lub produkt. Ile Ci zajmie poznawanie potrzeb, to już zależy do Ciebie. Możesz zrobić naprawdę wiele, ale trzeba się postarać i ciągle poszerzać swoją wiedzę związaną z Twoim blogiem czy profilami społecznościowymi. Każdy dzień da Ci nowe możliwości. Da Ci nowe dane i będziesz coraz skuteczniej dochodził do tego, co klient chce i jakie klient ma potrzeby.

Dawaj z siebie dużo i nie poddawaj się na początku. Bo ciężko jest od podstaw i samemu odkryć to, co chcą ludzie w danej niszy. Będzie ciężko, ale nie możesz się poddać. Same dane i statystyki nie przyjdą do Ciebie, to nie będziesz po paru dniach wiedział: MAM TO! Bo to wymaga czasu, aby bez dużych pieniędzy poznał niszę. Wiedza przyjdzie z czasem. Wszystko poznasz w swoim odpowiednim momencie. Pokaż najpierw pozytywną stronę i pomagaj ludziom w ich problemach. Potem poznasz, jakie klient ma potrzeby i będziesz mógł sprzedać skuteczne i wartościowe produkty. Ale najpierw poznaj ludzi i ich potrzeby…

Działaj! I nie ma, że się nie chce! Rozwijaj się każdego dnia, aby być coraz lepszym specjalistą! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty poznajesz ludzi w niszy?

Scroll to top