Przestań mówić! Zacznij działać i zmieniać siebie na lepsze!

Przestań mówić i zacznij działać! Na co czekasz? Na pozwolenie? Na farta?

Nie ma co myśleć i mówić o tym, że coś osiągniesz! Zacznij działać, aby mieć wyniki! Tylko to przybliży Cię do sukcesu! Tylko poprzez odpowiednie działania, osiągniesz coś w swoim życiu. Jaki masz pomysł na siebie i swoją zawodową karierę? 

Przestań mówić!

Ciężko jest zacząć działać, gdy ciągle się o tym mówi. Naprawdę ciężko! Więc czemu wolimy mówić, zamiast zacząć działać? To trudne pytanie i wiele osób nie umie sobie na nie odpowiedzieć. Nie zna odpowiedzi i ciągle jest na etapie gadania. Szkoda, że to tak wiele osób! Ja się do nich zaliczam często, a Ty? Zastanów się, czy robisz to, co do Ciebie należy? Czy działasz skutecznie? Czy nie warto byłoby usiąść i pomyśleć: “Czy robię dobrze? Czy działam i mam efekty?”. 

A to jest trudne przyznać się do błędu. Pokazać innym i sobie, że dam radę i się nie poddam. Jak Ty działasz? Warto pomyśleć nad tym, co jest dla Ciebie ważne? Czym chciałbyś się wykazać? Co chciałbyś zrobić lepiej od innych? Zastanów się dobrze! Nie ma tak lekko, jakby się wydawało! Bo to wymaga poświęcenia czasu. Ale przestań mówić o tym i zacznij działać do cholery! Na co liczysz? Możesz tylko liczyć na siebie! Możesz tylko działać i nie poddawać się w tym! 

A wiele osób nie zaczyna i nawet nie myśli o zmianie, bo teraz jest OK! I to jest normalne, że niektórzy nie chcą zmian. I OK, ale nie chciałbyś czegoś więcej od życia? Czegoś lepszego? Czegoś co będzie wymagało pracy? No właśnie! Ta praca. Bez niej nie ma niczego i nie osiągniesz nic bez działania i bez planu i celu. Może warto byłoby zaryzykować i zacząć działać!? Mas zna tyle odwagi? Wiesz, co jest ważne dla Ciebie? Może zmiana przyniesie coś lepszego? Może choćby dlatego, warto byłoby zacząć od zmiany siebie i swojego nastawienia? Pomyśl nad tym, czego oczekujesz od życia? Co chciałbyś zrobić lepiej i szybciej? Co chciałbyś zmienić i wykorzystać? 

Przestań gadać! 

Przestań! 

Zacznij działać i zmieniać ten swój świat na lepsze! Pokazać innym, że masz sporą wiedzę na dany temat i że możesz im pomóc w ich problemach. Nie będzie to łatwe na początku. Wiem jak jest u mnie. Ciężko do siebie przekonać ludzi. Ciężko jest zrobić coś innego i na tym zyskać… Bo wszystko wymaga pracy nad sobą! Bo zmiana jest ciężka. Bo ciężko jest się wybić! Zastanów się, co możesz przekazać swoim działaniem.  Kogo możesz zainspirować? Nie licząc siebie. 🙂 

Zacznij od zmiany siebie, a dopiero potem zmieniaj świat. Bo warto zmieniać swoje złe nawyki i przekonania! Ciężko jest zrobić coś inaczej niż większość… Bo większość nie chce zmiany. Nie chce pracować nad sobą i się zmieniać. I to jest OK, ale czy Ty chcesz być taki jak reszta? Czy wymagasz od siebie coś więcej? Czy masz inne ambicję? Czy wolisz brać swoje życie za lejce i pokierować go tak, jak Ty chcesz? Zastanów się nad tym dobrze i zrób wszystko, aby zmiana była jak najlepsza! Żebyś był dumny z siebie za to, że coś zmieniasz w swoim życiu… Co Ty chcesz zmienić?

Zastanów się nad tym dobrze i przestań mówić! Zacznij od zmiany siebie! Zacznij od zmiany i nie poddawaj się za szybko, bo będzie bardzo ciężko, a Ty nie możesz się poddać! Masz działać mimo lęku i swoich negatywnych myśli. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty? Mówisz czy działasz?

Scroll to top