Podejmij słuszną decyzję! Czy chcesz coś zmienić w swoim życiu?

Podejmij słuszną decyzję! A jaka ona będzie? Oby taka, aby rozwijać się i działać! 

Więc nie ma co długo myśleć! Zacznij działać i osiągać swoje sukcesy. To nie będzie łatwe zadanie, ale nie ma co się poddawać. Na pewno przyjdą gorsze chwile. Na początku ciężko jest podjąć decyzję, ale nie rozmyślaj za długo. Lepsze jest działanie! 

Co oznacza dla mnie: podejmij słuszną decyzję? 

Ja podjąłem decyzję, że będę działał mimo przeciwności i choroby. Na pewno jest to ciężkie zadanie dla mnie, ale jestem świadomy tego, że wiele muszę zmienić. Jak to jest u Ciebie? Czy masz podjętą decyzję, że działasz mimo przeciwności? Zacznij i nie zastanawiaj się długo. Masz wiele możliwości w sieci i poza nim. Chociaż nikt nie startował na lajcie i miał wszystko ustalone od razu. Wszystkiego trzeba się nauczyć. Ale nie ma co ciągle myśleć i kombinować, a może to czy tamto. NIE! Jest decyzja, to jest działanie! Więc zastanów się, czy działanie i rozwój jest dla Ciebie? Czy masz na tyle energii, aby osiągnąć sukces online? Czy jednak sobie odpuszczasz i ciągle myślisz, co dalej. 

Najgorsze jest ciągłe myślenie i czekanie na idealny moment. Każdy chyba na czymś takim się spotkał. Że myślał, kombinował w głowie, a potem nie było  tego żadnej decyzji. Tylko takie wiszenie nad przepaścią i nie wiadomo, czy iść mostem czy sobie odpuścić. A może pomyśl raz, a dobrze i zacznij coś robić w swoim życiu. Nic samo się nie zmieni, jeśli będziesz ciągle myślał. Ja mam taki problem, że czasem za dużo myślę, zamiast zacząć robić swoje. I przez to rozwój się odwleka. I tak ciągle… jednak się nie poddaję. Jak z tym u  Ciebie? Poddajesz się, czy działasz? 

Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy masz coś do przekazania ludziom? Wiesz, do czego dążysz? Co masz takiego do zmiany w swoim życiu? Na pewno sporo na początku, tak samo, jak ja, ale nie ma co się poddawać! Na pewno początki są wymagające i trzeba wiele pracy, aby osiągnąć pierwsze sukcesy. Na pewno warto podjąć decyzję, że działasz skutecznie i nie powielasz swoich błędów. Zacznij rozwijać siebie w swojej branży i nabywaj praktyki i mądrości w tym, co robisz. Masz na pewno wiele do pracy, ale nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi. Bo wiele na starcie nie wyjdzie i trzeba będzie wstawać z błota i iść dalej. 

Zastanów się nad tym, czy działasz na 100 procent czy jednak sobie odpuszczasz? Jasne jest to, że początkowo będziesz się trochę kombinował i nie zawsze będzie się chciało, ale jak zobaczysz efekty, to będzie się chciało dalej działać! Będziesz zmotywowany kolejnymi osiągnięciami, to zaczniesz działać więcej. Najgorzej jest wytrwać! I tak jest z każdym tematem, że coś nie będzie działało, jak chcesz. Musisz się tylko zmotywować do działania i rozwijać, mimo lęków. A będzie wiele wątpliwości i nie zawsze będzie szło po Twojej myśli, ale takie jest życie i tego nie zmienisz. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Ważne jest tylko działać i rozwijać swoje cele. Nawet, jak jest ciężko i nie wiesz, co dalej. Ważne, aby się nie poddawać! Podejmij słuszną decyzję i działaj! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top