Jaki produkt chcesz oferować? Jak chcesz poznać niszę?

Jaki produkt chcesz oferować? Co może on zmienić na rynku? 

Zastanawiałeś się nad tym, co chcesz oferować w niszy i jak to może zmienić życie Twoich klientów? Masz wpływ na innych, dzięki swoim rozwiązaniom! Więc działaj każdego dnia, aby poszerzać swoje kompetencje i być coraz lepszy w tym, co robisz! 

Masz pomysł, jaki produkt chcesz oferować? 

Zastanów się nad tym dobrze, jakie możesz oferować rozwiązania w swoim temacie? Czy masz już wiedzę, która może się sprawdzić u innych? To nie jest takie łatwe zadanie, więc trzeba się za siebie zabrać, aby osiągnąć swoje cele! Możesz mieć wiele produktów. Możesz mieć jeden i go ciągle aktualizować i ulepszać. Możesz mieć kilka produktów i rozwiązywać, to co ważne dla klientów. A to nie zawsze jest takie proste! Bo wiele z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, co zrobić, aby osiągnąć swoje sukcesy i sprzedawać solidne rozwiązania. Bo można w sieci wiele osiągnąć i nie można się poddawać. Zastanów się nad tym, co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje marzenia? Czy masz ciekawą i unikalną wiedzę, dzięki której możesz zyskać pieniądze i przy tym poznać swoją grupę odbiorców? Im lepiej znasz swoich klientów i potrzeby niszy, tym łatwiej jest Ci stworzyć rozwiązanie! 

Więc poznawaj te wyzwania niszy! To na pewno nie zawsze jest tak łatwo zrobić. Bo wiele z Was zaczyna i wiele nie zna dobrze swojej niszy. Każdy ma inny sposób na poznanie potrzeb niszy. Jeden bloguje, a drugi nagrywa filmy czy podcasty. Inny zaś woli listę adresowa i tam rozwija się, jako twórca. Możesz tworzyć wiele rzeczy w Internecie. Więc zastanów się nad tym, co zrobić, aby osiągnąć sukces? Jak możesz poznać klienta i  co zrobić, aby osiągnąć sukces w sprzedaży produktu? 

Po poznaniu niszy, warto szukać rozwiązań i szukać wiele możliwości na tworzenie produktu. Produktem może być ebook, szkolenie czy audio. Więc jakieś możliwości są. Dużo trudniej jest zrobić taki produkt i rozwiązać problemy niszy. Niby wydaje się to proste, ale jak drążysz temat, to jest coraz trudniej. Ciężki się działa i tworzy produkt, jeśli nie nasz potrzeb niszy! Więc zastanów się, czy warto działać na początku? Gdy nie masz marki czy miejsce na swoją twórczość? Jest ciężko! Ale dlatego trzeba szukać tych możliwości! Pokazać wiedzę za darmo i zobaczyć, czego szukają ludzie w branży! Więc to już wyzwanie. I to wielkie na początek. Ja się z takim wyzwaniem zmagam, więc wiem, że ciężko jest budować swoją ofertę. Ale nie można się poddawać, co nie? 

Wiele ludzi nawet nie zaczyna, bo myśli, że nie ma nic interesującego w jego wiedzy. Ale nie martw się! Każdy ma jakąś wiedzę, która jest potrzebna innym. Możesz się też nauczyć czegoś nowego. Nikt nie broni Ci się rozwijać, aby osiągnąć swój cel i mieć własne produkty. Każdy może być dobry w wielu dziedzinach! Więc wszystkiego można się nauczyć! Nie martw się, jeśli nie masz pomysłu na siebie. Spróbuj wiele rzeczy i nie poddawaj się w gorszych chwilach. Będzie ciężko na początku, ale nie ma co się zrażać! Rób swoje iw  końcu ktoś to doceni. Powodzenia! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top